• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Jak szybko założe nową firmę?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Emiljan0

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

24.6.2014 22:28
Witam,
jakiś czas temu miałem pewną działalność gospodarczą ale ten interes nie wypalił i musiałem go zamknąć. Teraz mam pomysł na kolejny biznes ale nie wiem ile bedzie trwało zakładanie nowej firmy i czy musze odczekać jakiś okres czasu od zamknięcia poprzedniej działalności gospodarczej żeby otworzyć nową?
Cytuj
Sabina

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

24.6.2014 23:00
Jak sie nie myle to chyba musisz odczekać miesiac czasu i od nowa mozesz zakładać taka działalność gospodarczą, ale jeśli tamta Ci tak nie wyszła to jesteś pewny że ten interes który planujesz teraz otworzyć bedzie dobrym pomysłem?
Cytuj
Italiano

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

25.6.2014 15:40
A no właśnie, jaką masz pewnosć ze jak otworzysz kolejny interes to ten akurat Ci wypali? Ja wiem ze to Twoje pomysły i w ogóle ale zastanów sie czy jest sens.Skoro jeden pomysł nie wypalił to moze Ty po prostu się do takich rzeczy nie nadajesz?
Cytuj
kostka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

25.6.2014 18:47
Zanim otworzysz nową działalność pomyśl o swoich potencjalnych klientach, zrób dobry biznesplan i dopiero zakładaj prawnie firmę. Takie szybkie decyzje, że zamykasz jedną firmę i otwierasz drugą nie zawsze skutkują sukcesem.
Cytuj
Jagoda

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

27.6.2014 6:27
NA pewno dobrze przemyślałeś tą decyzję? Skąd wiesz, że tym razem biznes wypali? Ja bym na Twoim miejscu zastanowiła się jeszcze na spokojnie i sprawdziła czy ludzie w ogóle będą zainteresowani Twoją działalnością. Założenie nowej DG nie powinno ci zająć dużo czasu.
Cytuj
Skoot

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

27.6.2014 17:52
Wiecie może facet nie chce się poddawać i dlatego próbuje zakładać kolejny Interes. Moze się okazać że ten akurat sie uda. A co do założenia to raczej nie bedzie to zbyt długo trwało. Musisz tylko mieć przygotowane wszystkie dokumenty.
Cytuj
Weronka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

28.6.2014 19:26
ja chyba nie zdecydowała bym sie na załozenie kolejnej działalności jeśli już jedna założyłam i nic z tego nie wyszło. Ale szczerze gratuluje wytrwałości, bo być możne tym razem sie uda. A co do założenia nowej to chyba bardzo szybko Ci to pójdzie.
Cytuj
Raffallo

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

28.6.2014 20:40
O widze że Ty już jesteś wprawiony w boje wiec raczej bez problemu powinieneś załozyc tą nowa działalność. Wiesz jakie papiery masz zanieść, wiesz gdzie masz je złożyć to teraz tylko kwestia Twojego zaangażowania i szybkiego ogarnięcia sprawy.
Cytuj
mariqa

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

28.6.2014 20:59
Wiesz co założenie firmy to akurat nie jest problem, moim zdaniem najtrudniejsze co moze być przy otworzeniu działalności gospodarczej to to aby utrzymać ta działalność. Bo na rynku w obecnej chwili jak nie masz konkretnego pomysłu to sie nie utrzymasz.
Cytuj
beciazz

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

29.6.2014 21:38
Mam wrażanie że założenie takiej nowej firmy to jest kwesta może jednego dnia i chęci Pań w urzędach.Ja wiem że nie zawsze to idzie tak szybko ale jak miałeś już działalnośc to wiesz gdzie iść i jakie papiery sobie przygotowac.
Cytuj
Odpowiedź