• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Jak szybko założe nową firmę?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
czekoladowa

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

1.7.2014 9:18
DG założysz szybko, zwłaszcza, że już wiesz co i jak:) Najgorzej jest z utrzymaniem firmy na rynku, ale to też już wiesz. Masz jakieś konkretne pomysły na reklamę? Ja myślę, że może ci się udać z tą działalnością, musisz tylko lubić to co robisz i nie poddawać się.
Cytuj
justa

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

1.7.2014 12:36
Skoro poprzednia działalność CI nie wypaliła zanim założysz kolejną najpierw to przemyśl. Wydaje mi się, że nie ma jakiś ograniczeń czasowych, które musiałbyś wypełnić ale ja zanim bym to zrobiła zastanowiłabym się nad potencjalną bazą klientów no i zrobiła dobry biznes plan.
Cytuj
Kamila Bębenek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

1.7.2014 13:38
Oj co Wy mówicie - przecież jedna osoba może mieć kilka działalności gospodarczych, nie ma więc potrzeby odczekiwania między zamknięciem poprzedniej a utworzeniem nowej, bo nie byłoby też możliwości posiadania kilku firm. Odczekać należy tylko w przypadku pokusy na niższe składki ZUS i to aż 5 lat. Nie wiem jak to jest w przypadku gdy pierwsza działalność nie działała 2 lata, ale wszystkiego można się dopytać w urzędzie.
Cytuj
Fantomka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

1.7.2014 21:32
Wydaje mi się że nie musisz czekać bo każdy może mieć kilka działalności. Działać z rozmachem. Jeśli tylko masz pomysł na kolejny interes i masz dobrze ułożony biznesplan to nie czekaj tylko działaj!
Cytuj
Fiołek58

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

1.7.2014 21:50
Po co czekać? Pod względem prawnym możesz mieć kilka działalności. Dlaczego więc miałby być okres między zamkniętą działalnością a otwarciem nowej?
Cytuj
marylkakor

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

28.8.2014 12:33
Fiołek58 napisał
Po co czekać? Pod względem prawnym możesz mieć kilka działalności. Dlaczego więc miałby być okres między zamkniętą działalnością a otwarciem nowej?


Nie ma żadnego okresu to prawda, możesz śmiało już zacząć, ale ja na Twoim miejscu dobrze bym ten krok przemyślała Skoro z jedną działalnością już CI nie wyszło nie boisz się otwierać drugiej?
Cytuj
szaman

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

15.9.2014 12:51
Co ty nie musisz nic czekać jak zamknąłeś tamtą to możesz śmiało otwierać nową. Nie wiem tylko czy to dobrze przemyślałeś, nie boisz się, że to znów będzie niewypał? Może najpierw to dobrze przemyśl i w ogóle.
Cytuj
hubcio

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

22.9.2014 20:25
jak jestes z duzego miasta to w jednym okienku to zrobisz lub przez neta - musisz mieć tylko zaufany podpis albo podpis elektroniczny to nic trudnego i za darmo wyrobisz :)
Cytuj
animka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

23.9.2014 9:35
jak zwykle duze miasta maja dobrze, a jak ktos mieszka na zadupiu to łazi i jeździ nie wiadomo gdzie i ile razy :( taka jest polska rzeczywistość. jestesmy normalnie sto lat za murzynami :(
Cytuj
be free like a child
grzes33

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

23.9.2014 10:28
Nie do końca, w dużym mieście jest duzo petentów, duże odległości wiec tez nie tak łatwo jest wszystko załatwić.
Cytuj
Odpowiedź