• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

program do ewidencji zobowiązań.

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
OlkaW

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

31.5.2014 17:33
Witam. Od kilku dni poszukuję programu do prowadzenia ewidencji zobowiązań, tzn. faktur z jakimś terminem płatności. Do tej pory zapisywałam to na kartkach, gdzie były pozycje: data, nr fv, kwota, termin płatności, zapłacono?, uwagi. Teraz chciałabym to robić na komputerze. Od biedy zrobię coś takiego w OpenOffice BASE, ale nie będzie to za bardzo przejrzyste. Zainstalowałam już kilka programów, ale żaden nie spełnił do tej pory moich oczekiwań (po prostu nie miał takiej opcji ewidencji, większość do tej pory mogły tylko pokazywać raporty w takiej formie). Możecie coś polecić? Księgowaniem faktur zajmuje się biuro rachunkowe, to ma być dla mnie, żeby mieć jakąś kontrolę nad płatnościami.
Cytuj
Beata17

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

1.6.2014 8:42
Ja Polecam system do fakturowania i prowadzenia magazynu BizIn. Działa online, nie trzeba nic instalować i ma wiele przydatnych funkcjonalności, które czynią ten program jednym z najlepszych na rynku. Wydaje mi się że powinien Ci się spodobać. Może sprawdź i daj znać.
Cytuj
Daro

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

1.6.2014 9:52
A moze kup sobie coś takiego będziesz mógł bezpośrednio zainstalować na komputerze. Ewentualnie chyba takim ostatecznym wyjściem będzie skontaktowanie sie z jakimś informatykiem żeby stworzył specjalnie dla Ciebie stworzył taki program który bedzie odpowiadać Twoim zapotrzebowaniom
Cytuj
truskawka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

1.6.2014 11:03
No jak nie możesz trafić na nic co sprostałoby Twoim oczekiwaniom to chyba będziesz musiała iść do informatyka zeby taki program dla Ciebie stworzył , ale to też pewnie będzie odpowiednio kosztować. Może zmień trochę swoje oczekiwania i wtedy szybciej znajdziesz program do takiej ewidencji.
Cytuj
zuzannaanna

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

1.6.2014 11:14
Programów do fakturowania jest całe mnóstwo na rynku. Najlepsze są te online, przynajmniej dla mnie. Przejrzyj oferty różnych firm i zacznij testować każdy po kolei, nie wierzę, że nie znajdziesz odpowiedniego programu dla siebie. BASE nie jest zły, używałam go kiedyś, co Ci w nim nie pasuje?
Cytuj
Weronka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

1.6.2014 12:10
W programach online masz spoty wybór. No i sa teraz jeszcze te wersje testowe.A może popytaj wśród znajomych osób które też prowadzą działalność gospodarczą i dowiesz sie z jakich programów oni korzystają, może akurat natrafisz na coś co Ci podpasuje. Bo cos czuje że jesteś bardzo wybredny.
Cytuj
lilka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

1.6.2014 14:55
Tez mi się wydaje, że jesteś wybredny:) Mój narzeczony ma firmę i pracuje na BASE. Na początku testował jakieś programy online, nawet jeden wykupił. Po miesiącu stwierdził, że wraca do BASE bo z nim się najlepiej czuł. Ty też sprawdź kilka programów i przestań wymyślać:)
Cytuj
rita

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

1.6.2014 15:45
Ja korzystam z programu do fakturowania Infaktu i jest bardzo dobry. Łatwy w obsłudze i nie drogi. Z tego co pamiętam można go testować, więc możesz śmiało się do nich zgłosić. Mają też program do księgowania i biuro rachunkowe online. Pełen serwis za nieduże pieniądze.
Cytuj
jaca

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

1.6.2014 18:54
Wpisz w google "program do fakturowania" i wyskoczy ci mnóstwo firm i zacznij testować każdą po kolei. W końcu trafisz na odpowiednią. Ja tak robiłem i teraz korzystam z bardzo dobrego programu. Nie ma co się poddawać i denerwować na początku:) PS: Mnie też BASE denerwował.
Cytuj
Renia

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

1.6.2014 20:31
Oczywiście w Google znajdziesz wiele programów które będziesz mógł sprawdzić i sam dokonasz wyboru który najlepiej Ci odpowiada . A na BASE macie racje wiele osób narzeka i rezygnuje z niego .A co do kosztów to musisz popytać bo nie mam pojęcia ile teraz kosztują .
Cytuj
Odpowiedź