• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

program do ewidencji zobowiązań.

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Hrabi

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

5.6.2014 10:19
szarlotka chyba nie kupisz takich programów - ale co za problem zamow przez netap rzeciez. jak chcesz cos darmowego to jest cos takiego jak money ace albo moj portfel na dobre programy popatrz tam sa takie rozne i darmowe też - ogolnie nazywaja sie programy do zarządzania domowym budżetem :)
Cytuj
kamaq1

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

5.6.2014 12:25
A przecież chyba każdy umie zarządzać domowym budżetem ,jak raz roztrwoni pieniądze to na drugi miesiąc bardziej będzie musiał uważać .A co do programów jest ich wiele w internecie i nie trzeba wcale kupować w sklepach .Można poszukać , poczytać i samemu zorientować się czy będzie odpowiadał .
Cytuj
Agata7

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

6.6.2014 8:49
Poszukaj na internecie w sieci teraz możesz znaleźć programy jakie tylko chcesz .Wypróbujesz kilka i ocenisz który najbardziej Tobie odpowiada , bo nie wszystkie są ciekawe.Albo popytaj znajomych być może któryś z nich używa takiego programu i Ci zasugeruje którego warto kupić .
Cytuj
wika

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

6.6.2014 10:43
Nie wydaje mi się by taki oprogramowanie można było dostać w sklepie stacjonarnym. Szukałam ostatnio i nic nie mogłam znaleźć. Może jednak ktoś z was wie gdzie mogę je dostać. Ja nie jestem przekonana do kupowania oprogramowania przez internet, wolę wszystko załatwiać osobiście.
Cytuj
Damaris4

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

6.6.2014 13:14
Przez internet nie radze ,nawet wydaje mi się że w firmie musimy posiadać oprogramowanie które ma odpowiednią licencje .Przecież kontrole nawet to sprawdzają .Myślę że musisz poszukać są na pewno sklepy które posiadają takie oprogramowania które są pewne w stu procentach .
Cytuj
ania

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

9.6.2014 13:12
daramis a co to za znaczenie skad ma? przeciez jak z neta bierzesz to tez masz licencje jesli za niego płacisz- to zadnej roznicy nie robi ze nie masz jej fizycznie na płycie, teraz wszystko jest w chmurze :)
Cytuj
joasiamyk

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

25.7.2014 21:44
Rzeczywiście jest sporo takich programów. Ja jeszcze nie znalazłam tego, który by mi odpowiadał. Mam nadzieję, że tobie się uda. Jak już znajdziesz daj nam znać:)
Cytuj
kostka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

28.8.2014 13:54
A może po prostu skorzystaj z kalendarza w telefonie? Jeżeli nie to już nie wiem. Wydaje mi się, że takiego programu gotowego nigdzie nie kupisz, możesz skorzystać z jakiejś aplikacji dotyczącej budżetu domowego tam też można wpisywać kwoty, ale nie wiem czy to będzie efektywne.
Cytuj
bookworm

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

22.9.2014 12:33
wika napisał
Nie wydaje mi się by taki oprogramowanie można było dostać w sklepie stacjonarnym. Szukałam ostatnio i nic nie mogłam znaleźć. Może jednak ktoś z was wie gdzie mogę je dostać. Ja nie jestem przekonana do kupowania oprogramowania przez internet, wolę wszystko załatwiać osobiście.


A dlaczego nie przez internet? teraz już wszystko praktycznie da się załatwić przez internet. Możesz pościągać sobie darmowe wersje trial różnych programów i popróbować. Jeżeli jakiś Ci się spodoba to możesz wtedy wykupić sobie licencje i już.
Cytuj
Odpowiedź