• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

program do ewidencji zobowiązań.

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
mariqa

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

2.6.2014 18:56
Wiele osób bardzo chwali sobie program EFKA ,posiada możliwość jednoczesnej pracy na kilku okresach obrachunkowych , dziennik księgowań - podział na dzienniki cząstkowe .Myślę że taki program warto zainwestować być może w waszej firmie też się sprawdzi .A może ktoś z Was już korzysta z niego co sądzicie ?
Cytuj
Melania0

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

2.6.2014 21:08
ja nie miałam styczności z tym programem. Sama poszukuje czegoś konkretnego zeby można było zrobić w nim praktycznie wszystko ale zeby był prosty w obsłudze. Bo im więcej od tego programu wymagamy tym bardziej on jest skomplikowany a tego bym nie chciała.
Cytuj
Skoot

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

2.6.2014 23:02
według mnie warto przetestować te programy które oferowane sa bezpłatnie na internecie ewentualnie pobrać cos co ma wersje testową. Zobaczyć jak bedzie sprawować sie przez te pierwsze 30 dni i później zakupić. Bo tak z polecenia to wiadomo ze każdemu podoba sie coś innego.
Cytuj
luna0

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

2.6.2014 23:41
Sprawdzenie tych programów na internecie to nie jest głupi pomysł. Poczytaj tylko wcześniej który ma jakie funkcje żeby nie pościągać na komputer jakiegoś badziewia. A później możesz testować i sprawdzać który najbardziej będzie Ci odpowiadać.
Cytuj
biedronkaK

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

3.6.2014 11:42
A nie pytałeś znajomych osób ktore też prowadzą działalność gospodarczą z jakich programów oni korzystają? Bo może oni mogli by Ci coś polecić. takie osoby które już troche w tym siedzą będą się bardziej chyba na tym znać i zaproponują Ci coś odpowiedniego.
Cytuj
RadokZ

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

3.6.2014 14:55
O właśnie moze popytaj wśród znajomych osób , które prowadzą działalność gospodarczą ale tak od dłuższego czasu. na pewno mają przetestowane kilka różnych programów i doradzą Ci co gdzie i jak.
Cytuj
Orzeszek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

3.6.2014 15:45
A nie byłeś w jakimś miejscu gdzie sprzedawaj takie oprogramowania? Może tam osoby ktore je sprzedają doradziły by CI jakiś konkretny program. Powiesz im jakie masz oczekiwania i znajdą coś typowo do Twoich potrzeb.
Cytuj
Sabina

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

4.6.2014 17:18
A gdzie sie kupuje takie oprogramowania? Bo ja się cały czas zastanawiałam gdzie można coś takiego kupić. Na pewno gdzieś przez internet ale tam chyba nie ma jak pogadać ze sprzedawcą i poprosić żeby doradził nam jaki program do ewidencji zobowiązań wybrać. Chyba że znacie takie miejsca to podajcie namiary.
Cytuj
Kajkaku

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

4.6.2014 18:49
Uważam że w internecie możesz nabyć taki program .A najlepiej poszukaj w sklepach które specjalizują się sprzedażą oprogramowań ,przecież nie kupisz od pierwszej lepszej osoby ,taki program musi posiadać oryginalny klucz a firma która go wyprodukowała odpowiednie zezwolenia .
Cytuj
szarlottka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

5.6.2014 6:58
A w sklepach typu Media Markt można dostać takie oprogramowanie? Ja szukam czegoś dla siebie ale nie chcę kupować nic przez internet. Przetestowałam kilka darmowych programów ale jakoś mnie nie przekonały. Chciałabym porozmawiać bezpośrednio ze sprzedawcą i zadać mu kilka pytań.
Cytuj
Odpowiedź