• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

konto przy dzialalnosci jednoosobowej

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
animka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

15.5.2014 14:56
hehe no do 150 to i ja chyba nie dojde :P 25 zł no właśnie nie wiedziałam czy to drogo czy nie mam konto biznesowe w pekao i tyle mi co miesiąc pobierają cholerka... z konta jestem zadowolona bo nie ma jakis obsów czy awarii nieplanowanych :P ale męczy mnie to troche bo w skali roku robi się już dość duża kwota tak naprawdę za nic :) no ale cóż nie tak łatwo chyba zmienić fimowe konto bo byłby chaos w firmie :)
Cytuj
be free like a child
Tomasz SłupczynskiEkspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 249 razy

Wyślij wiadomość

15.5.2014 15:06
animka napisał
hehe no do 150 to i ja chyba nie dojde :P 25 zł no właśnie nie wiedziałam czy to drogo czy nie mam konto biznesowe w pekao i tyle mi co miesiąc pobierają cholerka... z konta jestem zadowolona bo nie ma jakis obsów czy awarii nieplanowanych :P ale męczy mnie to troche bo w skali roku robi się już dość duża kwota tak naprawdę za nic :) no ale cóż nie tak łatwo chyba zmienić fimowe konto bo byłby chaos w firmie :)
Przenoszenie rachunku nie jest problemem. Nawet przez telefon klient ma możliwość powiadomić „nowy bank”,że chce rachunek przenieść a nie zakładać zupełnie nowy. Pozostałe formalności załatwia doradca. Należy przekazać mu upoważnienie, a on dostarczy dokumenty, przekaże wszelkie informacje do ZUS czy US. Trwa to maksymalnie miesiąc. To co leży w gestii klienta to poinformowanie kontrahentów o zmianie numeru. Jeżeli prowadzimy stronę www tam też zaktualizujmy dane. Doradcy proponują zazwyczaj, aby konta nie przenosić dopóki nie mamy załatwionych spraw ze „starym bankiem”. Uregulujmy wszelkie należności.
Cytuj
Tomasz Słupczyński, Ekspert Comperia.pl
biedronkaK

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

15.5.2014 21:51
Wydaje mi sie że dużo wygodniej będzie Ci gdy założysz sobie to konto firmowe, później gdy działalność się rozkręci nie będziesz musiał wszystkiego załatwiać.
Cytuj
ArekKowal

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

16.5.2014 14:53
Ale to zależy czy ma w planach powiększenie swojej działalności czy chce prowadzić tylko niewielką firmę w której będzie pracować sam. Bo jeśli tak to nie ma sensu otwierania dodatkowego konta tylko i wyłącznie ze względu na prowadzenie działalności. Później w każdej chwili będzie mógł otworzyć sobie takie konto.
Cytuj
mirka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

18.5.2014 17:47
Kolega wyżej ma zdecydowanie racje. Wiadomo że otwarcie konta wiąże sie z dodatkowymi opłatami. A jeśli działalność nie jest wielka i nie planuje powiększenia jej ani zatrudnienia dodatkowych osób to moim zdaniem otwieranie specjalnie konta mija sie z celem.
Cytuj
bronek34

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

20.5.2014 10:28
No tak, ale takie konto jest potrzebne do US, jak dobrze pamiętam oni wymagają takie rzeczy.A teraz jest tyle opcji darmowego konta że wystarczy poszukać. Przecież prowadzenie takiego konta firmowego wcale nie musi być takie drogie i nie będziesz musiała ponosić dużych kosztów.
Cytuj
Zyta5

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

20.5.2014 14:55
Zgadzam sie z bronkiem. Weź poszukaj na internecie lub popytaj w okolicznych bankach o oferty takiego konta firmowego. Każdy bank walczy teraz o klienta więc zależy mu na tym żeby skusić nas jak najlepsza ofertą. Wystarczy dobrze poszukac.
Cytuj
Sławomir

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

20.5.2014 21:33
Tak masz teraz duży wybór w wielu bankach ,oni dla klienta zaczynają wychodzić na przeciw .Oferują teraz coraz bardziej atrakcyjne oferty. Konta firmowe wcale nie są drogie w utrzymaniu więc masz duże pole wyboru.
Cytuj
Karol77

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

21.5.2014 23:41
A ja gdzieś czytałem o koncie za które nic nie musisz płacić , ale dokładnie nie pamiętam .Wydaje mi się że to jakieś konto internetowe. Zainteresowałem się tym ,może ktoś słyszał o takim koncie i może coś się wypowiedzieć na ten temat ,bardzo mnie to interesuje.
Cytuj
animka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

22.5.2014 11:54
Panie Tomaszu - ma Pan racje ze nie jest to jakieś mega trudne, aczkolwiek wg mnie najwięcej trudności jest przy informowaniu klientów. już nie raz zdarzały mi się sytuacje że klient po miesiącu sie budził i nagle zdziwiony że np mail firmowy się zmienił albo cokolwiek innego. Klienci są przyzwyczajeni do pewnych schematów i naprawde trudno w trakcie współprac wprowadzac jakiekolwiek zmiany, tym bardziej że nie którzy lubie tego naduzywac i np beda sie wykrecac od płatnosci mówiąc że nie wiedzieli że jest nowe konto itd..
Cytuj
be free like a child
Odpowiedź