• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Biznesplan

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Miecio124

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

2.6.2014 17:42
Jeżeli jesteś zarejestrowana w Urzędzie Pracy to u nich możesz starać się o bezpłatne szkolenia w tej dziedzinie .Zdobędziesz tam informacje które doskonale uświadomią Ci jak prawidłowo napisać biznes plan co uwzględnić i czy ta działalność będzie przynosiła zyski .
Cytuj
Landolina

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

2.6.2014 20:39
Moja znajoma jak dostała się na takie kursy to miała specjalne zajęcia odnośnie biznes planu. Każdego pojedynczo uczyli jak dobrze go napisac. Mieli nawet napisać coś próbnego i Pani która prowadziła z nimi zajęcia sprawdzała to i pokazywała im gdzie sa błędy żeby później napisali już wszystko poprawnie.
Cytuj
Jolka20

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

3.6.2014 14:26
Kurcze tylko teraz się dostać na takie kursy. Pewnie miała jakieś znajomości i dlatego jej się udało. U nas jak było coś takiego organizowane to dostali sie tylko znajomi i rodzinach tych osób ktore pracowały w urzędach.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

3.6.2014 14:54
Jest tyle stron w internecie, które wyjaśnia jak napisać biznesplan, wiec kursy i wydawanie na nie kasy jest zbędne.
Cytuj
Hrabi

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

5.6.2014 10:16
dla bezrobotnych sa darmowe zajecia z tworzenia biznes planów wiec nie rozumiem po co piszesz o jakiś znajomościach? głupota.. poza tym w necie tj pisze ktoś sa darmowe kurdy wystarczy poczytac i popytać a nie narzekać że nikt ci nic za darmo nie daje
Cytuj
bogna56

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

12.6.2014 9:00
poszukaj na necie tam jest wiele informacji jak pisać biznes plan .Z tego co wiem to musisz opisać jaką będziesz prowadziła działalność ,lokalizacje ,ilość osób zatrudnionych ,podać sumę wkładu własnego ,przypuszczalne uzyskanie dochodu .Jest tego trochę więc dobrze się zorientuj .
Cytuj
mutual

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

12.6.2014 14:42
zobacz sobie na stronew polskiej fundacji przedsiebiorczosci tam maja fajnie wypisane co powinien zawierać dobry biznes plan i jak go zrobić - tak w skócie to na pewno powinien mieć takie czesci skladowe:

Typowy biznes plan zawiera:

streszczenie
przedsiębiorstwo i branża przemysłu
produkt lub/i usługa
rynek
marketing
operacje
zarządzanie
harmonogram realizacji zadań
informacje finansowe firmy
prognozy finansowe firmy
podsumowanie
Cytuj
i do what i want i live what i want and noone can say stop !
rita

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

14.6.2014 7:34
Dzięki za rady:) Poprosiłam znajomą, która ma własną działalność by napisała mi biznes plan. Zapłaciłam jej symboliczną kwotę i biznes plan się pisze:) Powinnam go mieć w przyszłym tygodniu. Powiem wam szczerze że o wiele łatwiej mi się myśli o DG ze świadomością, że będzie jakiś plan.
Cytuj
kolorowaPanna

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

16.6.2014 11:37
A mnie sie wydaje że ten piznes plan to tylko taka podkładka w urzędach a tak naprawdę nikt w praktyce z tego nie korzysta. Ja nie mam własnej działalności,trochę się tylko o tym uczyłam i nie wiem czy zrobiła bym to dobrze ale ja w ogóle bym z niego nie korzystała, bo dla mnie to nie ma najmniejszego sensu.
Cytuj
GrochaGocha

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

16.6.2014 11:57
To już chyba zależy od danej osoby czy bierze pod uwagę napisany wcześniej biznes plan czy nie. Mnie wydaje się że po cos jednak sie to pisze żeby z tego korzystać.To Twoje podejście jest dla mnie takie dziecinne.Raczej nikt nie wymagałby żeby to pisać jeśli nie było by to potrzebne.
Cytuj
Odpowiedź