• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Biznesplan

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
NannaA

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

11.3.2016 18:39
Włąsnie przymierzam sie do otwarcia swojej działalności .Przejrzałam wątek ,zajrze na bloga i sądze ,ze jakiś wstępny zarys to zrobie sama i z tym pójde i zlecę resztę komuś kto sie na tym doskonale zna.Czy teraz dalej sa jeszcze te dotacje unijne na pierwza działalność? Czy jak jest się bezrobotnym to ma sie jakies ułatwienia ?
Cytuj
Stanisław BińkiewiczStanisław Binkiewicz

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 1104 razy

Wyślij wiadomość

11.3.2016 20:49
NannaA napisał
Włąsnie przymierzam sie do otwarcia swojej działalności .Przejrzałam wątek ,zajrze na bloga i sądze ,ze jakiś wstępny zarys to zrobie sama i z tym pójde i zlecę resztę komuś kto sie na tym doskonale zna.Czy teraz dalej sa jeszcze te dotacje unijne na pierwza działalność? Czy jak jest się bezrobotnym to ma sie jakies ułatwienia ?


Na pewno są, nie w każdym PUP w tym samym czasie i takiej samej kwocie. Trzeba po prostu zaglądać na stronę internetową Urzędów i sprawdzać. Przed terminem przyjmowania wniosków pojawiają się ogłoszenia o naborze.
Cytuj
Stanisław Bińkiewicz
Tel:606119428
Blog: www.slowkilkaomalymbiznesie.pl
e-mail: stabin@neostrada.pl
betka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

18.3.2016 20:01
Czy nie można wcześniej złozyć wniosku,żeby sobie w kolejce czekal? Konieczne jest sprawdzanie tego komunikatu? I zaniesienie wniosku na bieżąco?Jaka jest kwota teraz na dofinansowanie dla bezrobotnego? Jestem bezrobotna ,ale mam taka nieprzyjemna pania w urzędzie ,ze strach pytać o cokolwiek .
Cytuj
Stanisław BińkiewiczStanisław Binkiewicz

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 1104 razy

Wyślij wiadomość

18.3.2016 21:02
betka napisał
Czy nie można wcześniej złozyć wniosku,żeby sobie w kolejce czekal? Konieczne jest sprawdzanie tego komunikatu? I zaniesienie wniosku na bieżąco?Jaka jest kwota teraz na dofinansowanie dla bezrobotnego? Jestem bezrobotna ,ale mam taka nieprzyjemna pania w urzędzie ,ze strach pytać o cokolwiek .


Nie można. PUP wcześniej ogłasza, że określonych dniach będzie nabór wniosków. Wcześniej można sobie ze strony wydrukować dokumenty i przygotować albo samemu, albo prosić kogoś np. doradcę,który się na tym zna. Podam przykład, że na stronie internetowej PUP w Piotrkowie Tryb. , już pojawiło się ogłoszenie o naborze wniosków, który odbędzie się dopiero w trzeciej dekadzie kwietnia. Tak więc potencjalni przyszli przedsiębiorcy powinni przeczytać regulamin, przygotować niezbędne dokumenty i jak przyjdzie termin naboru, wniosek złożyć. Nie ma pośpiechu, ani znaczenia, czy wniosek w jakim terminie wniosek zostanie złożony, bowiem dopiero po zamknięciu naboru, specjalnie powołana komisja weryfikuje wnioski pod względem formalnym i merytorycznym. Kryteria oceny są również dostępne na stronach PUP, więc również warto się z nimi zapoznać.
Jeśli ktoś ma pytania, potrzebę napisania wniosku, proszę o kontakt e-mailowy lub telefoniczny.
Cytuj
Stanisław Bińkiewicz
Tel:606119428
Blog: www.slowkilkaomalymbiznesie.pl
e-mail: stabin@neostrada.pl
Stanisław BińkiewiczStanisław Binkiewicz

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 1104 razy

Wyślij wiadomość

18.3.2016 21:09
Zapomniałem dodać, że wysokość dofinansowania określa regulamin. Przykład z regulaminu PUP Piotrków Tryb.

Wysokość przyznanych środków nie może przekroczyć:
a/ 6-krotnej wysokości przeciętnego wynagrodzenia, w przypadku gdy działalność jest podejmowana na zasadach ogólnych,
b/ 4-krotnej wysokości przeciętnego wynagrodzenia na jednego członka założyciela spółdzielni, w przypadku, gdy działalność jest podejmowana na zasadach określonych dla spółdzielni socjalnych,
c/ 3-krotnej wysokości przeciętnego wynagrodzenia na jednego członka przystępującego do istniejącej już spółdzielni socjalnej.
Cytuj
Stanisław Bińkiewicz
Tel:606119428
Blog: www.slowkilkaomalymbiznesie.pl
e-mail: stabin@neostrada.pl
Odpowiedź