• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Biznesplan

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
rita

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

27.5.2014 14:38
Jak napisać dobry biznesplan? Jest on w ogóle potrzebny do założenia działalności? Mam zamiar niedługo otworzyć własną firmę i zastanawiam się czy poradzę sobie bez biznesplanu. Cały czas myślałam, że tak ale rozmawiałam o tym ze znajomym i zaczynam wątpić, że mi się uda. Co powinien zawierać dobry biznesplan? Mieliście coś takiego na początku swojej działalności?
Cytuj
Renia

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

27.5.2014 21:50
Może wybierz się do biura rachunkowego, na Twoje zlecenie może wykonają biznes plan . Bo samemu będzie Ci raczej ciężko napisac coś takiego nie wiem co dokładnie powinien zawierać ale jak chcesz sie starać np o jakieś dotacje to musi być on napisany perfekcyjnie inaczej dotacje przechodzą Ci koło nosa.
Cytuj
Bożenka55

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

29.5.2014 0:21
na początku każdej działalności musisz napisać biznes plan. Mnie uczyli tego w szkole. Ale jak by przyszło mi teraz napisać taki biznes plan to pewnie nic by mi z tego nie wyszło, Lepiej zanieść to do kogoś kto naprawdę się na tym zna i będzie mógl Ci jakoś pomóc. A chcesz się starać i jakieś dofinansowanie?
Cytuj
zuza

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

29.5.2014 7:07
Uczyli Cię pisać biznesplan w szkole? Zazdroszczę. Mnie nikt tego nie nauczył. Próbowałam sama pisać al to trudne. Rita najlepiej będzie jak zgłosisz się do jakiegoś znajomego, który się na tym zna albo daj ogłoszenie w necie. Na pewno ktoś się zgłosi. Mi biznesplan napisał sąsiad. Zapłaciłam mu 100 zł i zrobił taki biznesplan, że mucha nie siada:)
Cytuj
SzymonR

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

30.5.2014 0:02
A no właśnie może ktoś ze znajomych mógłby napisać Ci ten biznes plan. Moja siostra kończyła administracje i tam na jakimś przedmiocie też uczyli ich jak pisac poprawnie biznes plan i później każdy na ocenę musiał napisać taki przykładowy. Może poszukaj kogoś kto skończyła właśnie Administracje, on powinien napisać Ci taki biznes plan.
Cytuj
jolawiola

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

30.5.2014 13:28
Zrób tak jak radzono wcześniej. Poproś kogoś ze znajomych o napisanie biznes planu lub poszukaj kogoś kto to zrobi za pieniądze. Ja też nie wiem jak pisze się biznes plany. Mi jednak ta wiedza nie jest do niczego potrzebna. Nie mam aspiracji na posiadanie własnej działalności;)
Cytuj
moniuska20

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

30.5.2014 15:24
Też bym poprosiła kogoś o napisanie biznes planu. Mnie uczono tego w szkole ale nic nie pamiętam. Poza tym bałabym się, że popełnię jakieś błędy. Lepiej zapłacić komuś za napisanie porządnego biznes planu i mieć problem z głowy. Wie ktoś ile kosztuje takie coś?
Cytuj
Storczykowa

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

30.5.2014 17:07
Jak poprosisz o to znajomego to raczej wiele za to nie weźmie. Po za tym wydaje mi sie że takie rzeczy nie są drogie chociaż zależy jeszcze do kogo sie pójdzie z prośbą o takie napisanie ale może w granicach 50-100 zł nie więcej.
Cytuj
WspaniałaL

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

30.5.2014 18:54
też tak myślę albo jak chcesz złożyć wniosek do Urzędu pracy o dofinansowanie bo tam też potrzeba złożyć biznes plan to może zapytaj sie urzędniczek kto mógłby Ci pomóc w napisaniu takiego planu.Oni przecież czasem organizują kursy an których uczą ludzi własnie tego typu rzeczy może byś sie załapała?
Cytuj
Ostoja

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

31.5.2014 22:29
O taki kurs to byłby świetny pomysł. Może w taki sposób szybciej pozyskasz pieniądze a po za tym mogliby Cię jakos przygotować do prowadzenia własnej działalności i nie mówię tu tylko o dobrze napisanym biznes palnie ale o innych rzeczach na których powinnaś sie znac otwierając swój interes.
Cytuj
Odpowiedź