• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Rachunek firmowy

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
askomola

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

24.8.2014 17:08
mania2 napisał
Wychodzi na to że powinnaś założyć sobie to konto firmowe. jak dobrze dobierzesz bank to prowadzenie go nic nie powinno Cie kosztować. teraz się tyle słyszy o bezpłatnym prowadzeniu konta.Poszukuj tylko odpowiedniej oferty. Z czasem jak sie rozwiniesz takie konto bardzo sie przyda.


Ale przecież przy normalnym rachunku tak zwanym osobistym też nie będzie nic płacić. Ja mam właśnie taki rachunek i traktuje go jako firmowy. Urząd Skarbowy jeszcze nic mi nie powiedział na ten temat, więc nie wiem dlaczego akurat u Ciebie się doczepili.
Cytuj
Tomasz SłupczynskiEkspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 249 razy

Wyślij wiadomość

25.8.2014 10:44
askomola napisał
mania2 napisał
Wychodzi na to że powinnaś założyć sobie to konto firmowe. jak dobrze dobierzesz bank to prowadzenie go nic nie powinno Cie kosztować. teraz się tyle słyszy o bezpłatnym prowadzeniu konta.Poszukuj tylko odpowiedniej oferty. Z czasem jak sie rozwiniesz takie konto bardzo sie przyda.


Ale przecież przy normalnym rachunku tak zwanym osobistym też nie będzie nic płacić. Ja mam właśnie taki rachunek i traktuje go jako firmowy. Urząd Skarbowy jeszcze nic mi nie powiedział na ten temat, więc nie wiem dlaczego akurat u Ciebie się doczepili.
Jezeli jest to dzialalnosc jednoosobowa nie powinno byc problemu, jednak produkty teraz sa tak konstruowane i maja konkurencyjne ceny, ze warto zastanowić się nad kontem firmowym.
Cytuj
Tomasz Słupczyński, Ekspert Comperia.pl
Gosiunia

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

9.9.2014 13:53
Tomasz Słupczynski napisał
askomola napisał
mania2 napisał
Wychodzi na to że powinnaś założyć sobie to konto firmowe. jak dobrze dobierzesz bank to prowadzenie go nic nie powinno Cie kosztować. teraz się tyle słyszy o bezpłatnym prowadzeniu konta.Poszukuj tylko odpowiedniej oferty. Z czasem jak sie rozwiniesz takie konto bardzo sie przyda.


Ale przecież przy normalnym rachunku tak zwanym osobistym też nie będzie nic płacić. Ja mam właśnie taki rachunek i traktuje go jako firmowy. Urząd Skarbowy jeszcze nic mi nie powiedział na ten temat, więc nie wiem dlaczego akurat u Ciebie się doczepili.
Jezeli jest to dzialalnosc jednoosobowa nie powinno byc problemu, jednak produkty teraz sa tak konstruowane i maja konkurencyjne ceny, ze warto zastanowić się nad kontem firmowym.


Ale co konto firmowe daje więcej? Od konta osobistego? Ma sie jakieś nie wiem coś tańszego albo jakieś oferty firmowe? Bo ja jeszcze nie znalazłam takiego konta żeby było dla mnie dobre. Chodzi mi o firmowe.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

9.9.2014 14:52
Pewnie, ze daja. Sprawdz pierwsze lepsze w BZ WBK z podstawowym pakietem możesz lokować środki na lokatach terminowych, możesz pozyskać środki na finansowanie bieżących lub długoterminowych potrzeb – kredyty, leasing, a nawet dostać rabaty w ponad 200 sklepach internetowych.
Cytuj
Ekspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 60 razy

Wyślij wiadomość

10.9.2014 14:20
Wiele zależy dla jakiego typu firmy konta poszukujemy. Na rynku istnieje wiele ofert, które możemy swobodnie dostosować do potrzeb danego podmiotu. Tutaj znajda Państwo informacje jakie czynniki wziąć pod uwagę poszukując konta dla swojej firmy.
Cytuj
Emilia Kasińska
Ekspert Comperia.pl
animka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

10.9.2014 15:43
a jak zamierzasz obracac kasą? biegać na poczte w tych czasach? no prosze cie, takie konta nie sa drogie a przeciez co mc trzeba zaplacic zus i podatek
Cytuj
be free like a child
Marcel09

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

11.9.2014 10:16
ja mam w pekao biznes biora jakies 25 zł miesiecznie za konto ale to dlatego ze mam wieksze wplywy nei wiem ile bys placił przy małym obrocie, warto zapytac bo strone maja stabilną i mało przerw technicznych
Cytuj
Zawisza

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

11.9.2014 10:35
miałem w boś banku ale zmieniłem na mbank bo boś bank to jakaś archaiczna instytucja, poza tym tragiczna obsługa klienta.
Cytuj
bedlam

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

23.9.2014 15:15
mam małą firme ale nie mam innego rachunku niz osobisty bo nie obracam duzymi pieniedzmi to dosc wygodne bo nie musze skakac pomiedzy 5cioma kontami.
Cytuj
warrior

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

28.9.2014 17:57
A co to za problem załozyć konto. Zastanów siętylko jakie operacje beziesz najczęsciej przeprowadzał na nim i według tego poszukaj odpowiedniego banku. Nie zawsze oznacza to ze musi być najtańszy. Przy działalnosći liczy się czas a bywa że najtańszym bankom się nie śpieszy.
Cytuj
Odpowiedź