Porównaj kredyty samochodowe

Po wpisaniu parametrów dwóch kredytów, przekonaj się, który z nich będzie dla Ciebie korzystniejszy.

 
 
kredyt 1
 
kredyt 2
Kwota kredytu
 
 
Okres
miesięcy
miesięcy
Oprocentowanie
%
%
Prowizja
%
%
Rodzaj rat
 
 

Jak porównywać kredyty samochodowe?

Posiadając kilka ofert kredytów samochodowych, trzeba oczywiście wybrać tę najlepszą. Łatwo powiedzieć, ale jak to zrobić? Pewną pomocą w tej kwestii powinien okazać się kalkulator Comperia.pl umożliwiający porównywanie kredytów samochodowych.

Korzystanie z niego jest proste. Najpierw należy wpisać parametry dwóch ofert, tj. ich kwoty, okres spłaty, wysokość oprocentowania oraz prowizji. Następnie trzeba wybrać rodzaj rat: równe lub malejące. Po kliknięciu przycisku „porównaj” wyświetli się informacja o koszcie odsetkowym każdego z kredytów, a także ich kosztach przyznania i wysokości pierwszej raty. Dowiesz się, która oferta jest tańsza, i o ile.


ARTYKUŁY POWIĄZANE:
Ogólnopolski Dzień bez Długów
Kredyty, pożyczki, lokaty... czy te słowa przyprawiają nas o zawrót głowy? Czy zarządzamy finansami po omacku? Z okazji zbliżającego się Ogólnopolskiego Dnia bez Długów sprawdzamy, jak radzą sobie z pieniędzmi Polacy.
Nowe przepisy UE od 2022 r. Grozi nam gwałtowny wzrost cen samochodów
Od maja 2022 roku wszystkie nowe auta wprowadzane na rynek unijny będą z obowiązku bezpieczniejsze, a przez to i droższe. Każdy pojazd schodzący z taśmy ma być wyposażony w niemal 30 dodatkowych systemów bezpieczeństwa.
Nawet 37,5 tys. zł dopłaty do elektryka: zasady składania wniosków w 2019 r.
Prawdopodobnie już jutro, w środę 11 grudnia 2019 r., rozpocznie się nabór wniosków o dofinansowanie zakupu samochodów elektrycznych lub wodorowych ? podaje portal WysokieNapiecie.pl. Kto chce uzyskać dopłatę, będzie musiał się spieszyć. W puli znajdą się środki dla zaledwie 500 osób.
Warszawa: ile kosztuje samochód na minuty?
Carsharing staje się coraz popularniejszą alternatywą dla posiadania własnego samochodu lub korzystania z taksówek. Sprawdziliśmy, ile kosztuje wynajem auta na minuy w Warszawie.
Akcyza na samochody z Unii Europejskiej: stawki 2018
Osoby, które kupują samochód za granicą, przed rejestracją pojazdu w Polsce muszą zapłacić akcyzę. Podatek obowiązuje także auta kupowane z krajów należących do Unii Europejskiej. Wysokość akcyzy zależy od pojemności silnika, przy czym na najwyższy koszt narażeni są posiadacze samochodów o pojemności powyżej 2 litrów.
Lub sprawdź najlepsze kredyty samochodowe:
Bank
Rata
Prowizja
Oprocentowanie rzeczywiste
Ocena
klientów
 
Kredyt na samochód ze stałą ratą
528.14 PLN
2.00 %
12.85 %
Santander Consumer Bank - Kredyt na samochód ze stałą ratą
Kredyt na samochód ze stałą ratą (z ubezpieczeniem na życie)
528.47 PLN
2.00 %
12.89 %
Santander Consumer Bank - Kredyt na samochód ze stałą ratą (z ubezpieczeniem na życie)