Oblicz wysokość raty

Zobacz, ile wyniesie miesięczna rata kredytu w zależności od oprocentowania, okresu kredytowania i rodzaju rat (równych lub malejących).

Kwota zadłużenia
PLN
Okres kredytu
miesięcy
Oprocentowanie
%
Rodzaj rat
 

Oblicz wysokość raty, a będziesz wiedział, czy stać Cię na kredyt

Samodzielnie oblicz wysokość raty Twojego zobowiązania. Podaj jego kwotę, okres spłaty, wysokość oprocentowania rzeczywistego oraz rodzaj rat (równe czy malejące), a przekonasz się, z jakim miesięcznym wydatkiem wiąże się planowany kredyt. Teraz możesz się zastanowić, czy Twój domowy budżet to udźwignie i czy zadłużenie się na tę kwotę na pewno jest dobrym pomysłem.

Pamiętaj, że jeśli wybierzesz spłatę zobowiązania w ratach malejących, zostanie wyliczona tylko pierwsza, najwyższa rata.


ARTYKUŁY POWIĄZANE:
Nowa promocja BNP Paribas - konsolidacja bez prowizji
BNP Paribas przygotował specjalną ofertę kredytów konsolidacyjnych z możliwością otrzymania dodatkowej gotówki na dowolny cel. Plusem promocji jest fakt, że bank nie pobiera prowizji.
Teraz weźmiesz kredyt konsolidacyjny przez aplikację Millennium
Ruszył pilotaż nowej funkcjonalności aplikacji mobilnej Millennium - możliwość wzięcia kredytu konsolidacyjnego. Usługa na tę chwilę dostępna jest jedynie dla wybranych klientów.
Promocyjny kredyt gotówkowy w Getinie z niskim oprocentowaniem
Getin wprowadził nową ofertę kredytu na preferencyjnych warunkach. Mogą z niej skorzystać zarówno obecni, jak i nowi klienci banku a środki można przeznaczyć na dowolny cel.
Spłaciłeś wcześniej kredyt? Odzyskasz prowizję! (Wyrok TSUE)
Kolejne polskie banki dostosowują swoje praktyki do wyroku TSUE z 11 września 2019 roku, zgodnie z którym muszą zwrócić część opłat pobranych już od klienta, jeśli kredyt spłacił przed terminem ustalonym w umowie.
Otwarta bankowość wg. Aliora - kredyt bez potwierdzenia wysokości dochodów
Blisko połowa posiadaczy rachunków osobistych w Polsce już nie będzie musiała przedstawiać zaświadczenia o zarobkach. Jest to możliwe dzięki usłudze dostępu do informacji o rachunku płatnicznym, wprowadzonej na podstawie PSD 2.
Lub sprawdź najlepsze kredyty gotówkowe::
Bank
Rata
Prowizja
Oprocentowanie rzeczywiste
 
Kredyt gotówkowy
434,92 zł
0%
8,29%
Getin Noble Bank - Kredyt gotówkowy
Pożyczka gotówkowa Mini Ratka dla osób, które nie miały pożyczki/kredytu gotówkowego w PKO Banku Polskim
437,23 zł
0%
9,37%
PKO Bank Polski - Pożyczka gotówkowa Mini Ratka dla osób, które nie miały pożyczki/kredytu gotówkowego w  PKO Banku Polskim
Kredyt Gotówkowy/Konsolidacyjny
437,23 zł
0%
9,37%
BNP Paribas - Kredyt Gotówkowy/Konsolidacyjny