Oblicz stopę procentową

Sprawdź, jakie będzie oprocentowanie kredytu po uwzględnieniu wszystkich kosztów (odsetek, prowizji, ubezpieczeń).

Kwota kredytu
PLN
Prowizja
%
Pozostałe koszty przyznania kredytu
PLN
Oprocentowanie
%
Rodzaj rat
 
Okres kredytowania
miesięcy

Jak obliczyć stopę procentową danego kredytu samochodowego?

Samo oprocentowanie nominalne kredytu samochodowego nie mówi wszystkiego o jego opłacalności. Czasem oferta o wyższym oprocentowaniu jest lepsza od kredytu o nieco niższej stopie procentowej. Dlaczego? Bo liczą się także inne koszty kredytowe, np. prowizja za udzielenie kredytu. Lepiej jest obliczyć Rzeczywistą Roczną Stopę Oprocentowania danego kredytu.

Podaj kwotę kredytu, prowizję za jego przyznanie, oprocentowanie, pozostałe koszty kredytowe. Wybierz także długość okresu kredytowania, oraz system rat. Kalkulator poda Ci rzeczywiste oprocentowanie Twojego kredytu.


ARTYKUŁY POWIĄZANE:
Ogólnopolski Dzień bez Długów
Kredyty, pożyczki, lokaty... czy te słowa przyprawiają nas o zawrót głowy? Czy zarządzamy finansami po omacku? Z okazji zbliżającego się Ogólnopolskiego Dnia bez Długów sprawdzamy, jak radzą sobie z pieniędzmi Polacy.
Nowe przepisy UE od 2022 r. Grozi nam gwałtowny wzrost cen samochodów
Od maja 2022 roku wszystkie nowe auta wprowadzane na rynek unijny będą z obowiązku bezpieczniejsze, a przez to i droższe. Każdy pojazd schodzący z taśmy ma być wyposażony w niemal 30 dodatkowych systemów bezpieczeństwa.
Nawet 37,5 tys. zł dopłaty do elektryka: zasady składania wniosków w 2019 r.
Prawdopodobnie już jutro, w środę 11 grudnia 2019 r., rozpocznie się nabór wniosków o dofinansowanie zakupu samochodów elektrycznych lub wodorowych ? podaje portal WysokieNapiecie.pl. Kto chce uzyskać dopłatę, będzie musiał się spieszyć. W puli znajdą się środki dla zaledwie 500 osób.
Warszawa: ile kosztuje samochód na minuty?
Carsharing staje się coraz popularniejszą alternatywą dla posiadania własnego samochodu lub korzystania z taksówek. Sprawdziliśmy, ile kosztuje wynajem auta na minuy w Warszawie.
Akcyza na samochody z Unii Europejskiej: stawki 2018
Osoby, które kupują samochód za granicą, przed rejestracją pojazdu w Polsce muszą zapłacić akcyzę. Podatek obowiązuje także auta kupowane z krajów należących do Unii Europejskiej. Wysokość akcyzy zależy od pojemności silnika, przy czym na najwyższy koszt narażeni są posiadacze samochodów o pojemności powyżej 2 litrów.
Lub sprawdź najlepsze kredyty samochodowe:
Bank
Rata
Prowizja
Oprocentowanie rzeczywiste
Ocena
klientów
 
Kredyt na samochód ze stałą ratą
528.14 PLN
2.00 %
12.85 %
Santander Consumer Bank - Kredyt na samochód ze stałą ratą
Kredyt na samochód ze stałą ratą (z ubezpieczeniem na życie)
528.47 PLN
2.00 %
12.89 %
Santander Consumer Bank - Kredyt na samochód ze stałą ratą (z ubezpieczeniem na życie)