Oblicz stopę procentową

Sprawdź, jakie będzie oprocentowanie kredytu po uwzględnieniu wszystkich kosztów (odsetek, prowizji, ubezpieczeń).

Kwota kredytu
PLN
Prowizja
%
Pozostałe koszty przyznania kredytu
PLN
Oprocentowanie
%
Rodzaj rat
 
Okres kredytowania
miesięcy

Jak obliczyć stopę procentową danego kredytu samochodowego?

Samo oprocentowanie nominalne kredytu samochodowego nie mówi wszystkiego o jego opłacalności. Czasem oferta o wyższym oprocentowaniu jest lepsza od kredytu o nieco niższej stopie procentowej. Dlaczego? Bo liczą się także inne koszty kredytowe, np. prowizja za udzielenie kredytu. Lepiej jest obliczyć Rzeczywistą Roczną Stopę Oprocentowania danego kredytu.

Podaj kwotę kredytu, prowizję za jego przyznanie, oprocentowanie, pozostałe koszty kredytowe. Wybierz także długość okresu kredytowania, oraz system rat. Kalkulator poda Ci rzeczywiste oprocentowanie Twojego kredytu.


ARTYKUŁY POWIĄZANE:
Ranking kont oszczędnościowych: 50 000 zł na 6 miesięcy
Nawet 507 zł odsetek od 50 000 zł można uzyskać w ciągu 6 miesięcy na rachunku oszczędnościowym. Na najwyższe zyski (2,5% w skali roku) mogą liczyć osoby, które wezmą udział w promocji banku Citi Handlowy i założą konto Citi Priority.
Ranking kont oszczędnościowych - wrzesień 2018
Osoby, którym zależy na jak najwyższym oprocentowaniu oszczędności, wciąż mają szansę na zdeponowanie nawet 10 000 zł na 3,5%. Stawka, dostępna na rachunku oszczędnościowym w Getin Banku, będzie obowiązywać przez pełny rok.
TOP 10 najtańszych kredytów na 3000 zł
Biorąc pod uwagę najtańszy i najdroższy kredyt na 3000 zł, różnica w kosztach spłaty w 24 ratach może wynieść niemal 1000 zł. O tym, która oferta jest aktualnie najlepsza, dowiesz się z najnowszego rankingu kredytów bankowych, przygotowanego przez Comperia.pl.

Najnowsze porady