• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Ubezpieczenie bagażu

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
joasiamyk

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

12.9.2014 16:13
forgetmenot napisał
moja koleżanka bagażu nie gubi, ale z tymi kłódkami ma zawsze problem, bo gubi albo po prostu zapomina z domu kluczyka. praktycznie co wyjazd musi przepiłowywać kłódkę... Ja ubezpieczam bagaż na wszelki wypadek zawsze i tak jak powiedział Pan ekspert, ubezpieczenie turystycznie oferuje również ubezpieczenie bagażu, a to turystyczne jest dla mnie podstawą w każde wakacje.

Ja mam podobny problem te kłódki też się u mnie nie sprawdzają. Ubezpieczenie bagażu to zawsze najlepsza opcja i bez niej najlepiej w ogóle nie brać bagażu.
Cytuj
Wanana

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

14.9.2014 9:01
ja miałam ostatnio ubezpieczneie bagazu w pakiecie jak kupowałam wycieczke do bułgarii :) to dobry pomysł bo nieraz zdarzalo się że komuś bagaże gineły na lotnisku :)
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

15.9.2014 14:52
Możesz np. wybrać w Allianz, tam ubezpieczą Ci w podstawowej wersji: walizy, nesesery, torby wraz z ich zawartością, namioty, śpiwory, karimaty czy materace.Także sporo tego i jesteś spokojny. Składkę oblicz sobie na ich stronie indywidualnie.
Cytuj
Ekspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 135 razy

Wyślij wiadomość

7.1.2015 9:29
Zebraliśmy dla Pastwa najważniejsze wady i zalety takich ubezpieczeń. Tutaj. A Państwo korzystają z takiej możliwości w przypadku podróży? Opłaca się?
Cytuj
Ilona Maciejuk
Ekspert Comperia.pl
Limana

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

8.1.2015 12:14
Ja jeszcze nie korzystałam. Głównie z tego względu,ze na krótkie podróże brałam zwykle jedynie bagaż podręczny, który nie jest sam w sobie taki mały. A jeśli chodzi od dłuższe to zwykle kupowało się wycieczkę w biurze podróży, które to samo z siebie często ma ofertę ubezpieczenia bagażu.
Trzeba się dokładnie we wszystko wczytać.
Swoją drogą jak zaginie nam bagaż to nie dostajemy żadnego odszkodowania od lotniska?
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

24.3.2015 14:21
Polecam artykuł "Ubezpieczenie bagażu podróżnego – przed czym chroni i gdzie je kupić?"
http://www.mfind.pl/akademia/abc-zakupu/ubezpieczenie-bagazu-podroznego/
Cytuj
Odpowiedź