• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Ubezpieczenie bagażu

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
JadwigaS

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

1.7.2014 12:45
Witam,
wspominałam już gdzieś o wakacyjnych wyjazdach. Nasza córka wyjeżdża w sierpniu na kolonie a my w tym samym czasie mamy zamiar wyjechać do Grecji. Niestety dwa lata temu pod czas takiego wyjazdu zaginał nam jeden bagaż. W tym roku chcielibyśmy uniknać takiej sytuacji, wiem że nie jest to do konca możliwe ale czy istnieje jakieś ubezpieczenie bagażu? Żebym mogła uzyskać chociaż jakieś odszkodowanie gdyby w tym roku mój bagaż również zaginął?
Cytuj
Tomasz SłupczynskiEkspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 249 razy

Wyślij wiadomość

1.7.2014 14:22
Wiele firm ubezpieczeniowych oferuje ubezpieczenia turystyczne, w których skład wchodzi ubezpieczenie bagażu. Ma ono na celu zabezpieczenie na wypadek utraty, uszkodzenia lub zniszczenia w czasie podróży. Będzie Pani musiała określić sumę ubezpieczenia. Uczulamy, aby zwrócić uwagę na zakres odpowiedzialności ubezpieczyciela.
Cytuj
Tomasz Słupczyński, Ekspert Comperia.pl
Zuzana

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

1.7.2014 17:58
Patrz, ja tyle razy podróżowałam za granice naszego kraju i jeszcze nie zdarzyła mi sie taka sytuacja żeby zaginął mi bagaż. Pewnie dlatego też nie myślalam nigdy o wykupieniu takiego ubezpieczenia, ciekawe czy cos takiego jest drogie.
Cytuj
karolsia

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

1.7.2014 20:48
Możesz przez ubezpieczalnie lub jeśli lecicie na własną rękę bez pomocy biur podróży to zawsze przy kupnie biletu jest możliwość ubezpieczenia bagażu. Ja latam przez wizzair za granicę i tam zawsze oferują ubezpieczenia. Jest to ubezpieczenie podróżne czy jakoś tak. Pod niego są podpięte także inne opcje nie tylko ubezpieczenie bagażu.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

2.7.2014 10:42
Jesli wykupujesz wczasy przez biuro podroży to oni Cie zachęcą do ubezpieczenia na wszystkie możliwe sposoby, takze sie nie martw. A jeśli sama sobie organizujesz to idz np. do PZU i powiedz co Cie konkretnie interesuje to Ci znajda jakiś pakiecik odpowiedni.
Cytuj
Benet

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

2.7.2014 13:49
W okresie letnim aż roi się od ofert ubezpieczeń podróżnych czy turystycznych. Wszędzie bardzo chętnie udzielą Ci czegoś takiego. Jeśli jednak wasze wakacje planuje biuro podróży to na pewno sami Ci zaproponują taką opcję. Jeśli nie to zawsze możesz zapytać czy proponują takie usługi czy musisz załatwiać to na własną rękę.
Cytuj
JadziaQ

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

2.7.2014 13:51
To jest bardzo poważny problem z tymi gubieniami bagaży. Powierzasz coś firmie lotniczej i BACH zgubiony bagaż, po prostu kpina. I potem w telewizji leca programy, ze ludzie kupują te zgubione nasze bagaże i sie na nich wzbogacają.
Cytuj
Marzenka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

2.7.2014 15:55
Jadziu Twój pomysł to jest bardzo dobry pomysł. Przeciez tyle bagaży ginie po drodze, ze po prostu az strach gdziekolwiek jechać i zabierać bagaże swoje. Ale swoja droga jak mozna byc firma lotnicza i gubić masowo bagaże... Nie do pomyslenia.
Cytuj
Klarisa

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

2.7.2014 17:04
Twoja wypowiedź mogłaby być bardziej sprecyzowana, bo nie wiadomo czy działasz na własną rękę czy Twoim pośrednikiem jest jakieś biuro podróży. W obu przypadkach możesz wykupić ubezpieczenie na czas wakacji. Nie jestem pewna czy jest ubezpieczenie tylko od bagażu i jego zawartości, ale na pewno są istnieją ubezpieczenia, które zabezpieczają Cie na wszystkie przypadki związane z wakacyjnym wypoczynkiem.
Cytuj
Marzenka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

2.7.2014 18:43
Wypowiedź została zmieniona przez: Marzenka 2.7.2014 18:48
Cytuj
Odpowiedź