• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Ubezpieczenie bagażu

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Izunia

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

2.7.2014 18:47
Zginał Wam bagaż? A odzyskaliście go? Wiele razy słyszy się takie historię, ze ludzie przewożą swoje kosztowności lub nawet i zwykłe ubrania i one po prostu giną i nigdy sie nie znajdują. Ciekawe czy ktoś je kradnie czy co się z nimi dzieje. Najlepiej idz do PZU i sie dowiedz!
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

3.7.2014 14:32
Czasami sami ludzie gdzies zostaia bagaz, zawsze lepiej miec ubezpieczenie niz nie miec. A jak sie wykupi w pakiecie to wcale nie wycodzi drogo. Dobrze tez ubezpieczyc jakis sprzet, np. aparat telefon to mzoe byc bardziej cenne niz waliza z ubraniami.
Cytuj
desperados

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

16.7.2014 16:49
Izunia napisał
Zginał Wam bagaż? A odzyskaliście go? Wiele razy słyszy się takie historię, ze ludzie przewożą swoje kosztowności lub nawet i zwykłe ubrania i one po prostu giną i nigdy sie nie znajdują. Ciekawe czy ktoś je kradnie czy co się z nimi dzieje. Najlepiej idz do PZU i sie dowiedz!
ja mam to szczęście że bagaż zaginął mi dwa razy podczas jednej podróży, w tamtą stronę i z powrotem. ale los chciał że w obu przypadkach linie lotnicze mi go zwróciły w nienaruszonym stanie. ale wiadomo, obecność kłódki obowiązkowa.
Cytuj
forgetmenot

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

16.7.2014 19:25
moja koleżanka bagażu nie gubi, ale z tymi kłódkami ma zawsze problem, bo gubi albo po prostu zapomina z domu kluczyka. praktycznie co wyjazd musi przepiłowywać kłódkę... Ja ubezpieczam bagaż na wszelki wypadek zawsze i tak jak powiedział Pan ekspert, ubezpieczenie turystycznie oferuje również ubezpieczenie bagażu, a to turystyczne jest dla mnie podstawą w każde wakacje.
Cytuj
VintageSkirt

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

16.7.2014 20:19
chyba w Allianz widziałam ofertę ubezpieczenia bagażu i nie było chyba ono wraz z ubezpieczeniem turystycznym. ale jak już się ubezpieczać to lepiej ubezpieczyć się kompleksowo, więc turystyczne wydaje mi się lepszą opcją.
Cytuj
karolsia

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

17.7.2014 9:45
o kurcze przerabane jak tak bagaz zginie potem to juz tylko na aukcjach lotniczych go szukac chyba :) ja kiedys miałam jakies zacmienie po locie i za cholere nie mogłam sobie przypomnieć jak wygladała moja torba z ubraniami :P i tak czekałam i czekałam :p
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

17.7.2014 15:24
Takie ubezpieczenie ma na pewno allianz, ma aviva, ma pzu - moze to i warto jeśli przewozimy sprzęt typu laptopy, aparaty czy chociażby biżuterię.
Cytuj
marylkakor

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

28.7.2014 12:32
Z tego co wiem jest całkiem sporo ubezpieczeń turystycznych, które oferują różne rzeczy w tym ubezpieczenie bagażu. Najlepiej odwiedź kilku ubezpieczycieli i zobacz ich ofertę.
Cytuj
adammy

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

8.8.2014 13:14
Są różne ubezpieczenia bagaży, zdrowotne dużo tego jest. Najlepiej podzwoń i popytaj, z pewnością, któreś ubezpieczenie przypadnie Ci do gustu i wyda się atrakcyjne.
Cytuj
baskamy

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

27.8.2014 12:58
Gość napisał
Jesli wykupujesz wczasy przez biuro podroży to oni Cie zachęcą do ubezpieczenia na wszystkie możliwe sposoby, takze sie nie martw. A jeśli sama sobie organizujesz to idz np. do PZU i powiedz co Cie konkretnie interesuje to Ci znajda jakiś pakiecik odpowiedni.


Dokładnie. Jeżeli biuro podróży jest dobre do pakietu z podróżą dostaniesz lub będziesz mogła wykupić sobie dodatkowo jakie tylko chcesz ubezpieczenie. Jeżeli jedziesz sama to ubezpiecz się na wszystko co możliwe. Z mojego doświadczenia wynika, że jak się jest daleko od domu to wszystkie plagi na człowieka spadają
Cytuj
Odpowiedź