• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Ubezpieczenie mieszkania - czy watro założyć alarm ?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Anuszka

Niezarejestrowani

9.6.2016 17:30
Moim zdaniem jeśli już decydować się na krok jakim jest ubezpieczenie mieszkaniowe - powinno się to zrobić porządnie. To znaczy - konkretna oferta, z dokładnymi danymi: co, jak i za ile. Jeżeli jest się w stanie zdecydować na ubezpieczenie mienia - to powinno się to zrobić konkretnie, nie iść na łatwiznę i wyszukać jak najtańszej oferty - bo będziemy w dole kiedy przyjdzie co do czego. Przy szukaniu oferty dla siebie trafiłam na Liberty i tam zostałam. Oferta konkretna, rzetelna i na moje oko w odpowiedniej cenie. Póki co nie miałam okazji 'wykorzystać' warunków umowy i mam nadzieje że nie prędko będę miała okazję, ale sama umowa i jej warunki są dla mnie wystarczające.
Cytuj
Admin

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

9.6.2016 22:37
Proszę przedstawicieli Liberty o nie spamowanie na forum, lub chociaż robienie tego w bardziej rozmyślny sposób. pozdrawiam, Admin
Cytuj
Somewheree

Niezarejestrowani

6.3.2018 12:31
Jeżeli faktycznie jest sporo drogiego sprzętu to jak najbardziejj warto zabezpieczyć się jakimkolwiek systemem alarmowym, u mnie najbardziej się sprawdzają czujniki ruchu
Wypowiedź została zmieniona przez moderatora.
Cytuj
Odpowiedź