• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Ubezpieczenie mieszkania - czy watro założyć alarm ?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
hits

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

2.5.2016 10:13
Nie rzucaj nieznanym słownictwem tylko raczej od razu po ludzku powiedz o co konkretnie chodzi? Mam swoje zdanie na ten temat - lepiej zainwestować dodatkowo w alarm i monitoring domu, niż tylko zawyżać ewentualne odszkodowanie. Wolę, żeby złodziej sie wystraszył alarmu niż wszedł i splądrował mi mieszkanie.
Cytuj
klaudyna

Niezarejestrowani

3.5.2016 17:09
tyle że jak się mieszkanie ubezpiecza to też na wypadek innych okoliczności, nie tylko kradzieży :)
Cytuj
Vytautas

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

4.5.2016 15:31
Kombinacja alarmu i kompleksowego ubezpieczenia jest chyba najlepsza. Jako, że mieszkanie to kluczowa część naszego dobytku to ważne, aby dobrze i mądrze wybrać ubezpieczyciela. Na alarmach się kompletnie nie znam ale jeśli chodzi o ubezpieczenie to wiele dobrego słyszałem o Liberty, więc polecam sprawdzić i wziąć pod uwagę.
Cytuj
Karakal

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

4.5.2016 21:01
A masz z nimi osobiste doświadczenia? Ja słyszałem coś zupełnie innego. Dla mnie jednym z najlepszych ubezpieczycieli jest Warta i nie mam zamiaru zmienić zdania. Ubezpieczam tam mieszkanie i samochód od lat, miałem szkody i dostałem odszkodowania bez żadnego zwodzenia mnie.
Cytuj
ferdek120

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

5.5.2016 7:38
140 zł za ubezpieczenie mieszkania na rok to bardzo mało, a ile ten alarm kosztuje?
Cytuj
WAR-TO UBEZPIECZENIA Marian Bułecki

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 1163 razy

Wyślij wiadomość

5.5.2016 9:29
ferdek120 napisał
140 zł za ubezpieczenie mieszkania na rok to bardzo mało, a ile ten alarm kosztuje?


Wartość składki rocznej za ubezpieczenie mieszkania dla mnie jako pośrednika nic nie mówi. Ważne jest to na jakie sumy, co w mieszkaniu, na jakich standartach i w jakim zakresie jest ubezpieczone. Dodatkowe zabezpieczenia ponad minimum określone w ogólnych warunkach ubezpieczenia, o których Państwo piszecie mają wpływ na wysokość składki ubezpieczeniowej.
Cytuj
blog: www.wartoubezpieczenia.pl
www.facebook.com/wartoubezpieczenia
mbulecki@gmail.com
klaudyna

Niezarejestrowani

6.5.2016 19:38
ale jeśli wybierać jedno z dwóch to polisa jest chyba bardziej przemyślaną opcją :) a raczej niska skladka idzie w parze z nizsza kwota ubezpieczenia ? czy sie myle?
Cytuj
WAR-TO UBEZPIECZENIA Marian Bułecki

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 1163 razy

Wyślij wiadomość

9.5.2016 15:24
klaudyna napisał
ale jeśli wybierać jedno z dwóch to polisa jest chyba bardziej przemyślaną opcją :) a raczej niska skladka idzie w parze z nizsza kwota ubezpieczenia ? czy sie myle?


Rzeczywiście, składka zależy także od sum ubezpieczenia. Niższa składka może jednak oznaczać także inne standardy ochrony ubezpieczeniowej i inne jej zakresy.
Cytuj
blog: www.wartoubezpieczenia.pl
www.facebook.com/wartoubezpieczenia
mbulecki@gmail.com
klaudyna

Niezarejestrowani

10.5.2016 16:09
Jezeli juz mowimy o skladkach w wymiarze rocznym to nawet 500 zl po rozlozeniu nie byloby tak odczuwalne w naszej kieszeni, a jednak zbezpieczyc mozna sie nie tylko przed kradzieza, a przezorny zawsze ubezpieczony :)
Cytuj
Mela

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

11.5.2016 21:16
Zależy co ubezpieczamy i jak wyceniamy rzeczywistą wartość ubezpieczonego podmiotu. Jedna osoba ubezpieczy solidnie mieszkanie np. za 200 zł a ktoś inny za wielokrotność tej sumy. Można zaniżyć wartość, ale wydaje mi się,ze ubezpieczania na wyrost jest raczej niedopuszczalne i niedozwolone.
Cytuj
Odpowiedź