• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

III filar jaki ?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Gość

Niezarejestrowani

2.7.2014 10:33
wika napisał
Gość napisał
co roku ma wzrastac o rok, takze na emeryture pojdziemy po osiemdziesiatece :D


Ha ha:) Ty poważnie? Jeśli tak będzie to do 90 będziemy pracować. Ja mam 66 letnią babcię, która co prawda od dawna jest na emeryturze ale nie wiem co by było gdyby musiała pracować jeszcze ten rok. W życiu nie dałaby rady. Mój teść też, ma przepracowane 35 lat a do emerytury jeszcze 7. Porażka jakaś.
Poważnie co roku wiek emeryatlny ma byc wydłużany. Suuuuuuuper.
Cytuj
askomola

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

27.8.2014 11:58
Renata Grochowska napisał
Warto się zainteresować tą opcją, zwlaszcza że obecnie sytuacja wydaje się dość niepewna. Dzieki 3 filarowi mozna poczuc sie bezpieczniej, ma sie poczucie wiekszej kontroli nad finansami na przyszlosc.


Ja nie wiem czy w naszym Państwie w ogóle można czuć się bezpiecznie myśląc o emeryturze lub jakiejkolwiek formie pomocy ze strony Państwa. Raczej to mało prawdopodobna opcja.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

27.8.2014 12:04
Mysle, ze warto sie tym interesowac. Zawsze to jakas kasa bedzie. Bo z tych zusowych emerytur to raczej nie pozyjemy.
Cytuj
kajabroja

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

19.9.2014 14:54
Też do mnie co chwilę dzwonią i najgorsze jest to,że są tak natrętni, że nie da się ich pozbyć będąc uprzejmą. Już kilka razy się rozłączyłam bo przecież nie rozumieją, że nie jestem zainteresowana.
Cytuj
Odpowiedź