• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Ubezpieczenie turystyczne co nam gwarantuje

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Gość

Niezarejestrowani

8.9.2014 12:08
Gosiunia napisał
Stiven4 napisał
o tak, ja bardzo dobrze pamiętam te afery z biurami podróży i te ich sprowadzanie do polski. Ja tam nie zaryzykowałem i nie pojade w tym roku z biurem podróży, zdecydowanie wolałam sam sobie wszystko załatwiać,ubezpieczenie też.


A ile jest takich spraw, o których nawet nie wiemy?! Mnóstwo. Więc lepiej wyciągnąć wnioski i dmuchać na zimne. Ubezpieczać się od wszystkie tak żeby wakacje pozostały wakacjami a nie serią stresów.
No tak, ale ubezpieczysz się od wielu rzezczy, a potem okazuje się ze i tak nie od tych które akurat Cie dotyczą. Lepiej miec jedna dobra, ogolna polise , niz kilka bezsensownych.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

9.9.2014 12:08
Ktoś tu dobrze napisał, ze to trochę granie na ludzkich uczuciach i obawach. Może i zrobili badania jakich chorób ludzie sie najbardziej obawiają, a potem proszę macie produkt i nie bójcie się już. Wiadomo, ze firmom ubezpieczeniowym w pierwszej kolejności zależy na liczbie klientów i na składkach, jeśli coś się dobrze sprzedaje to będą to promować.
Cytuj
Odpowiedź