• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Ubezpieczenie turystyczne co nam gwarantuje

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Stiven4

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

21.6.2014 19:51
o tak, ja bardzo dobrze pamiętam te afery z biurami podróży i te ich sprowadzanie do polski. Ja tam nie zaryzykowałem i nie pojade w tym roku z biurem podróży, zdecydowanie wolałam sam sobie wszystko załatwiać,ubezpieczenie też.
Cytuj
truskawka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

22.6.2014 17:50
Ale chyba Ci co byli na tych felernych wakacjach dostali jakieś odszkodowanie od naszego Państwa, pamietam jak Minister w telewizji trąbił że ściągną tych wszystkich ludzi do Polski i wypłaci im należne odszkodowania. Ciekawe tylko czy je dostali i ile dostali
Cytuj
karolsia

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

22.6.2014 18:43
Wiesz, trąbić w telewizji to oni sobie mogli bo wiedzieli że jak nic nie zrobią to społeczeństwo ich zje a to było przed wyborami wiec trzeba było cos powiedziec. Pewnie Ci poszkodowani ludzie mieli problemy z odzyskaniem chociaż cześć pieniędzy i walczą to do tej pory.
Cytuj
czekoladowa

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

23.6.2014 18:36
Mi po tych wszystkich wydarzeniach z zeszłego roku odechciało się wyjazdów za granicę z jakimkolwiek biurem podróży. Wolę sama sobie zorganizować wakacje ale jakby nie patrzeć ubezpieczeni mieć muszę. Wiecie może czy PZU oferuje jakieś ubezpieczenia turystyczne?
Cytuj
abzibzi

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

24.6.2014 6:32
Na pewno oferuje, ale musiałabyś się do nich przejść i zapytać. Ja nie rozumiem dlaczego ludzie tak boją się wyjazdów z biurami podróży. Ja od pięciu lat podróżuję z Itaką i jestem zadowolona:) Trzeba po prostu wybierać biura które są od dawna na rynku i mają wyrobioną jakąś markę a nie iść tam gdzie mają najtaniej.
Cytuj
Ekspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 84 razy

Wyślij wiadomość

24.6.2014 10:24
czekoladowa napisał
Mi po tych wszystkich wydarzeniach z zeszłego roku odechciało się wyjazdów za granicę z jakimkolwiek biurem podróży. Wolę sama sobie zorganizować wakacje ale jakby nie patrzeć ubezpieczeni mieć muszę. Wiecie może czy PZU oferuje jakieś ubezpieczenia turystyczne?
PZU ma w swojej ofercie np. Ubezpieczenie Wojażer. Można je zawrzeć jako polisę indywidualną, polisę rodzinną lub zbiorową (co najmniej 10 osób). Podstawowy zakres ubezpieczenia obejmuje ubezpieczenie kosztów leczenia i ubezpieczenie assistance Pakiet Podstawowy.
Cytuj
Renata Grochowska
Ekspert Comperia.pl
rafus9973

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

6.7.2014 10:25
Nie kupowałem nigdy ubezpieczenia turystycznego i tak się zastanawiam... Na jakiej zasadzie ono działa? W umowie jest określone od kiedy do kiedy obowiązuje czy jak? Planujemy wyjechać w tym roku na wakacje, jednak praca nie pozwala mi za bardzo na rozplanowanie wyjazdu w czasie i znając życie dowiem się, że już mam wolne z dnia na dzień, nawet nie będzie czasu na jakiekolwiek formalności :/
Cytuj
Ekspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 84 razy

Wyślij wiadomość

7.7.2014 13:38
Zazwyczaj klient sam ustala w jakim terminie ma obowiązywać ubezpieczanie. Jest możliwość dostosowania okresu objętego ochroną ubezpieczeniową do klienta. Z tym, ze zazwyczaj nie jest to okres dłuższy niż 30 dni.
Cytuj
Renata Grochowska
Ekspert Comperia.pl
mamarta

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

19.8.2014 14:08
To chyba zależy od tego co w tym ubezpieczeniu sobie wykupisz. Są różne pakiety zdrowotne,ubezpieczenie bagaży i tak dalej. Musiałabyś się przejść do pierwszego lepszego ubezpieczyciela i zapytać a potem porównać to z innymi.
Cytuj
Gosiunia

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

5.9.2014 15:17
Stiven4 napisał
o tak, ja bardzo dobrze pamiętam te afery z biurami podróży i te ich sprowadzanie do polski. Ja tam nie zaryzykowałem i nie pojade w tym roku z biurem podróży, zdecydowanie wolałam sam sobie wszystko załatwiać,ubezpieczenie też.


A ile jest takich spraw, o których nawet nie wiemy?! Mnóstwo. Więc lepiej wyciągnąć wnioski i dmuchać na zimne. Ubezpieczać się od wszystkie tak żeby wakacje pozostały wakacjami a nie serią stresów.
Cytuj
Odpowiedź