• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Ubezpieczenie turystyczne co nam gwarantuje

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
mariqa

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

17.5.2014 16:16
Już niebawem wakacje ,planujemy wyjechać za granicę .Powiedzcie jakie ubezpieczenie wybrać , u kogo wykupić ,co nam takie ubezpieczenie gwarantuje .Czy podczas choroby za granicą nie będziemy mieć problemu z dostępem do lekarza .
Cytuj
FabianPol

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

18.5.2014 14:52
Z tego co słyszałam to Compensa Voyage oferuje ubezpieczenia zagraniczne .Dzięki takiemu ubezpieczeniu możesz korzystać w razie choroby z leczenia w państwowych oraz prywatnych placówkach .Zorientuj się ale myślę ze warto wykupić sobie na podróż zagraniczną taką kartę .
Cytuj
Rysiek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

18.5.2014 16:44
Ale planujesz wyjazd na własną rękę czy z biurem podróży? bo to jest pewna różnica. Jak z biurem podróży to dość często takie ubezpieczenie jest już w cenie. Jeśli wyjeżdżacie na własną rękę warto przejść po 2-3 firmach ubezpieczeniowych i popytać właśnie o takie ubezpieczenie. Porównasz sobie koszty i to co dana firma może Ci zaoferować.
Cytuj
gruby_franek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

21.5.2014 12:00
Oczywiście temat nie jest prosty, bo jak jedziesz do Europy to możesz korzystać z EKUZ (czyli de facto publicznej służby zdrowia państw UE jako obywatelka kraju członkowskiego wspólnoty).

Warto wziąć ubezpieczenie turystyczne, bo możesz się dzięki temu załapać na prywatną służbę zdrowia, możesz mieć zwrot kosztów akcji ratowniczej i takie tam różne, opisane w warunkach umowy, opcje :)

Warto!
Cytuj
Franek - your friendly neighborhood grammar nazi
madzialenka89

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

23.5.2014 5:49
A ile takie ubezpieczenie kosztuje? My jedziemy w tym roku do Francji i wolałabym mieć wykupione ubezpieczenie. Fajnie, że jest EKUZ ale wiadomo jak to wszystko działa w praktyce. Jedziemy całą rodziną, z małymi dziećmi i wolę być przygotowana na wszystkie możliwości. Możecie mi powiedzieć gdzie wykupię takie ubezpieczenie? Byłabym wdzięczna za przykład kilku firm.
Cytuj
Ekspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 135 razy

Wyślij wiadomość

23.5.2014 9:24
madzialenka89 napisał
A ile takie ubezpieczenie kosztuje? My jedziemy w tym roku do Francji i wolałabym mieć wykupione ubezpieczenie. Fajnie, że jest EKUZ ale wiadomo jak to wszystko działa w praktyce. Jedziemy całą rodziną, z małymi dziećmi i wolę być przygotowana na wszystkie możliwości. Możecie mi powiedzieć gdzie wykupię takie ubezpieczenie? Byłabym wdzięczna za przykład kilku firm.
Ubezpieczenia turystyczne są dostosowywane do indywidualnych potrzeb, celu i charakteru podróży. Wszystko uzależnione jest od celu podróżny, tego czy np. zechcemy ubezpieczyć się od kosztów odwołania imprezy turystycznej, anulowania biletu i odwołania noclegu. Ubezpieczyć można się m.in. od: Następstw Nieszczęśliwych Wypadków, od następstw Odpowiedzialności Cywilnej, utraty bagażu, utraty sprzętu sportowego itd. Zapraszamy: http://ub.comperia.pl/ubezpieczenie-turystyczne.html
Cytuj
Ilona Maciejuk
Ekspert Comperia.pl
gruby_franek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

23.5.2014 11:22
Kolejny raz zgadzam się z Iloną :). To co i od czego chcesz się ubezpieczyć definiują Twoje potrzeby, to z kolei wpływa na to za ile i gdzie się ubezpieczyć.
Cytuj
Franek - your friendly neighborhood grammar nazi
madzialenka89

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

24.5.2014 7:58
Dziękuję za odpowiedź. Rzeczywiście dużo jest możliwości ubezpieczenia... Ja chciałabym wykupić głównie ubezpieczenie zdrowotne. O odwołanie imprezy turystycznej się nie boję bo jedziemy naszym samochodem. Chcemy zwiedzić różne miejsca po drodze. A gdzie mogę wykupić takie ubezpieczenie?
Cytuj
gruby_franek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

27.5.2014 12:59
Zależy jak przebiega droga. Zadzwoń do Agenta i wszystko Ci wyjaśni, tam mu powiesz co i jak i przedstawi Ci ofertę. Napisz potem tutaj jaką dostałaś propozycję :)
Cytuj
Franek - your friendly neighborhood grammar nazi
Vitalena

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

21.6.2014 19:03
ha pamiętacie co było w tamtym roku z tymi wszystkimi wycieczkami i biurami podróży? Jakie wychodziły afery? Ja jadąc na takie wakacje ubezpieczyła bym sie pierwsze co to od takich zdarzeń. Nigdy nie wiadomo co Cię spotka jak zajedziesz na miejsce.
Cytuj
Odpowiedź