• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Kiedy przyjdą pieniądze

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Harry

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

1.7.2014 15:24
Autorka pytała o przelewy 4 dni temu więc myślę, że ma już pieniądze na swoim koncie:) A jeśli nie to należy czym prędzej udać się do banku by wyjaśnić sprawę. Dobrze by było gdyby kolega pokazał ci dowód wpłaty. Ja jednak jestem dobrej myśli.
Cytuj
darecki

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

1.7.2014 17:24
W internecie jest mnóstwo stron na których możesz sprawdzić o której są sesje w danym banku. Np. w moim banku pierwsza sesja jest o południa później o 13, 15 i ostatnia chyba o 17. Gdybyś napisała w jakim banku masz konto to bym sprawdził ci godziny przelewów, ale nie podałaś.
Cytuj
Sali

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

1.7.2014 19:30
Miałem niedawno taki sam problem, Zastanawiałem sie czemu moje pieniadze jeszcze nie przyszły , jak długo beda iść. Nawet miałem dzwonić już do banku zeby wszystko wyjaśniać , później okazało sie że moge to sprawdzić zwyczajnie przez internet
Cytuj
wika

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

2.7.2014 7:09
Ja kiedyś czekałam na przelew ponad tydzień i okazało się, że osoba, która robiła przelew pomyliła numer konta. Musiałam się namęczyć by odzyskać pieniądze ale się udało. Na Twoim miejscu zadzwoniłabym do banku lub poszła tam osobiście. Poproś też znajomego o dowód wpłaty.
Cytuj
Klarisa

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

2.7.2014 16:51
Też mi się wydaje, że powinnaś mieć je już na koncie bo z reguły przelew trwa 2 dni i transakcja jest zakończona. Chyba że pieniądze jeszcze nie wpłynęły no w tedy dowiedz się od znajomego jak to wygląda z jego strony żebyś nie musiała niepotrzebnie chodzić do banku i robić z siebie idiotkę żądając pieniędzy, których nie ma.
Cytuj
Moniczka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

2.7.2014 18:37
Nie szukaj nigdzie, tylko po prostu czekaj. Niekiedy przelewy od jednego banku do drugiego innego idą nawet kilka dni. Musisz uzbroić się w cierpliwość i ciekać na swoje pieniadze. Najlepiej jest dawanie w ręke pieniedzy :)
Cytuj
forgetmenot

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

16.7.2014 19:15
Tomasz Słupczynski napisał
Każdy bank ma ustalone daty sesji przychodzących i wychodzących, dlatego aby się upewnić kiedy otrzyma Pani przelew warto sprawdzić te informacje na stronach banków nadawcy i odbiorcy środków.
może i daty mają ustalone ale w praktyce bywa różnie, szkoda że nie ma odsetek dla banków za zwłokę w przelewie... czasem sprzedaję coś przez internet i ludzie wysyłają mi potwierdzenie zlecenia przelewu, a na kasę i tak czekam po 3 dni i to nie przy weekendzie.
Moniczka napisał
Nie szukaj nigdzie, tylko po prostu czekaj. Niekiedy przelewy od jednego banku do drugiego innego idą nawet kilka dni. Musisz uzbroić się w cierpliwość i ciekać na swoje pieniadze. Najlepiej jest dawanie w ręke pieniedzy :)
ja rozumiem, czemu autorka chciałaby wiedzieć kiedy pieniądze już będą, sama się nieraz denerwuję czy aby na pewno podałam mój nr konta, albo czy zlecenie przelewu nie jest sfałszowane. przez takie czekanie można się nerwicy nabawić
Wypowiedź została zmieniona przez: forgetmenot 16.7.2014 19:18
Cytuj
karolsia

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

17.7.2014 9:39
ja sprawdzam na sesje elixir - czesto aktualizuja stronke wiec na pewno informacje sa aktualne :)
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

17.7.2014 15:17
Najgorzej z tymi sesjami jak chce szybko zrobić przelew i opłacić rachunki, a tutaj dojdzie rano następnego dnia. Wtedy trzeba płacić odsetki. Mam nadzieje, ze kiedyś beda tylko przelewy księgowane natychmiast.
Cytuj
adammy

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

26.8.2014 12:01
Tomasz Słupczynski napisał
Każdy bank ma ustalone daty sesji przychodzących i wychodzących, dlatego aby się upewnić kiedy otrzyma Pani przelew warto sprawdzić te informacje na stronach banków nadawcy i odbiorcy środków.


A gdzie to pisze na stronie banku? Bo ja jeszcze nie natknęłam się na taką informacje. Zawsze sprawdzam przez strony, o których już tu ktoś wspominał. Swoją drogą szkoda, że podczas wysyłania przelewu banki nie piszą orientacyjnej godziny czy dnia, kiedy dojdzie przelew do odbiorcy.
Cytuj
Odpowiedź