• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Kiedy przyjdą pieniądze

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
JolaPuch

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

30.6.2014 12:41
Zadzwon do nich, bo jest taka możliwość, że Twoj kolega wpisał złe dane albo zły numer konta i pieniadze przepadły, a Ty nadal na nie czekasz. Bank moze postara się jakoś to wszystko odkręcić, bo na pewno było już wiele takich sytuacji i moze odzyskasz pieiadze.
Cytuj
Albina55

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

30.6.2014 13:30
W banku beda wiedziec. Przejdz sie do nich, albo do nich zadzwon. Moze Twoj znajomy wyslal te pieniadze w weekend albo w dzien ustawowo wolny od pracy. Wtedy banki nie pracuja i żadne przelewy nie przychodza. Zadzwon albo czekaj cierpliwie.
Cytuj
Wiolusia

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

30.6.2014 18:38
Wypowiedź została zmieniona przez: Wiolusia 30.6.2014 18:39
Cytuj
Ilona88

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

30.6.2014 18:41
Może zadzwon do banku i sie dowiedz. Oni przedstawią Ci całą historię przelewu i powiedzą Ci co sie z nim stało. Niekiedy jest tak, ze przelewy z kont z tego samego banku dochodza nawet w 15 minut, a na przelewy z kont roznego banku moga isc nawet kilka godzin.
Cytuj
warrior

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

30.6.2014 20:57
Sprawdź może na stronach banków jak to wygląda. Czasami to trwa od paru godzin do paru dni w zależności jak bank ma ustalone sesje. Poszperaj troche i myślę że "wujek google" zna odpowiedź na Twoje pytanie.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

1.7.2014 10:38
Powinno dojsc według sesji, ale z teog co czytalem to sa czesto takie wirtualne godziny, ze powinno przyjsc o tej i o tej a bank ma opoznienia. Te strony to tez taki pic na wode.
Cytuj
zuza

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

1.7.2014 11:17
Rzeczywiście strony z godzinami sesji są zrobione "na oko" Ja mam zazwyczaj przelew godzinę później niż jest napisane na stronie internetowej. Zazwyczaj gdy wysyłam komuś pieniądze to robię to przez PayU lub bezpośrednio w banku w którym ta osoba ma konto.
Cytuj
lilka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

1.7.2014 11:28
Dostałaś w końcu te pieniądze? Ja zazwyczaj sprawdzam godziny sesji w internecie albo pytam bezpośrdnio w banku o której mogę się spodziewać przelewu. Nie ma co panikować, kasa na pewno się znajdzie:) Nawet jeśli Twój znajomy wysłał je na złe konto to istnieją sposoby na odzyskanie pieniędzy.
Cytuj
karolsia

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

1.7.2014 11:28
Jeżeli wiesz z jakiego banku on wysyłał pieniądze sprawdź sesje wychodzące u niego, i przychodzące u Ciebie.
Takie przelewy trwają max 2 dniu chyba, ze zza granicy to pewnie dłużej.
Ale to chyba najprostszy sposób żeby dowiedzieć się kiedy będziesz miała pieniążki na koncie.
Cytuj
polokoktaa

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

1.7.2014 11:47
Oj no już tak nie odsyłajcie do google. Rozumiem, że informacje się w sieci powtarzają, ale skądś w tym google też muszą być, a im więcej konkretnych odpowiedzi, tym łatwiej kolejnym pokoleniom będzie znaleźć informację. Potem się wchodzi w wątki jak się czegoś szuka i tylko ''google nie gryzie'' no i weź tu człowieku coś znajdź.
W ING pieniążki zawsze wpływają mi około godziny 12 i około godziny 18. Swoją drogą ciekawe - niby komputery, ale jednak nie działa to 24h 7 dni w tygodniu
Cytuj
Odpowiedź