• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Kiedy przyjdą pieniądze

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Patrycja

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

27.6.2014 14:45
Witam,
chciałam zapytać czy orientujecie się że może gdzie mogę sprawdzić kiedy dotrze do mnie przelew z banku. Mój znajomy przesyłał mi pieniądze z innego banku. Nie bardzo właśnie orientuje sie ile trwa przelew z jednego banku do drugiego. Podpowiecie gdzie szukać?
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

27.6.2014 15:04
sa specjalne strony, wpisz swoj bank i bank nadawcy i ci powie kiedy sa sesje w danych bankach. ewentualnie sprawdz na stronie banku.
Cytuj
Tomasz SłupczynskiEkspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 249 razy

Wyślij wiadomość

27.6.2014 15:09
Każdy bank ma ustalone daty sesji przychodzących i wychodzących, dlatego aby się upewnić kiedy otrzyma Pani przelew warto sprawdzić te informacje na stronach banków nadawcy i odbiorcy środków.
Cytuj
Tomasz Słupczyński, Ekspert Comperia.pl
Honoratka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

27.6.2014 16:46
Ja słyszałam ze jest cos takiego jak sesja elixir i tam tez możesz sprawdzić w jakich godzinach z jakiego banku wychodzą pieniądze a jak nie to jest wiele stron nie możesz to sprawdzić tylko dobrze poszukaj.
Cytuj
madzialenka89

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

27.6.2014 17:31
W jakim banku masz konto? Ja mam konto w WBK i ostatnio sprawdzałam o której są sesje. Pierwsza jest chyba o 11.30 i o tej godzinie przeważnie otrzymuję wszystkie przelewy. Poszukaj w google stron z informacją na temat sesji w Twoim banku i sobie je gdzieś zapisz.
Cytuj
Weronka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

28.6.2014 19:31
Poszukaj sobie na internecie. Zalezy w jakim banku wysłalaś te pieniadze i o jakiej godzinie. Bo w piątki to raczej nie masz już co liczyć na wysłanie pieniędzy i przy bardzo dobrych wiatrach bedziesz je mieć u siebie na koncie dopiero w poniedziałek rano albo popołudniu.
Cytuj
teresa

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

28.6.2014 20:06
Dziewczyno google nie gryzą. Wpisujesz sobie w przeglądarce np hasło "kiedy przyjdzie przelew" i wyskoczy CI kilak stron an ktorych będziesz mogła to spokojnie sprawdzić. Ja tam latałam 3 tygodnie temu bo nie wiedziałam kiedy mi przyjdą pieniądz.e
Cytuj
beciazz

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

29.6.2014 21:34
No ja też ostatnio sie zastanawiałam kiedy dotrą do mnie pieniadze. Dobrze że na internecie sa takie strony na ktorych można to sobie spokojnie sprawdzić. Szkoda że u nas banki nie pracuja w niedziele i nie przelewają pieniędzy na konta.
Cytuj
Czarek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

29.6.2014 22:12
To ja myślałem kiedyś że banki pracuja i w sobote i w niedziele i normlanie sa wykonywane przelewy. Chyba w innych krajach tak jest że przelewy realizowane sa nawet w weekendy. Szkoda trochę że czasami na dwa albo więcej dni są blokowane nasze pieniądze.
Cytuj
Jutka5

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

30.6.2014 11:22
To wszystko zależy kiedy on to wysyłał. Jak wysłał to w weekend, albo krótko przed, to niektore banki nie sa otwarte w weekend i na przelew mozesz czekac nawet do poniedziałku. Ale widzialam w telewizji, ze nie wszystkie banki nie pracuja w weekend. Wiem, ze chociaz jeden pracuje 24/7h, chyba ze zle zrozumialam.
Wypowiedź została zmieniona przez: Jutka5 30.6.2014 11:23
Cytuj
Odpowiedź