• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Inwestycja w loketę

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Grzegorz

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

19.5.2014 21:44
Wiele banków w tej chwili oferuje wysokie procenty na konto oszczędnościowe .Ale ja jak bym miał sporo kasy odłożonej to zainwestowałbym w lokatę. Przejdź po bankach zorjętuj się co dla Ciebie będzie odpowiednie i wtedy podejmiesz właściwą decyzje.
Cytuj
Tomasz SłupczynskiEkspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 249 razy

Wyślij wiadomość

20.5.2014 13:31
Jezeli chciałby Pan zyskać więcej niz na zwykłej lokacie to polecamy produkty strukturyzowane.Pozwalają osiągnąć wyższe zyski, dzieki inwestycjom na różnych rynkach. Zachęcamy do zapoznania się z najlepszymi ofertami: http://www.comperia.pl/lokaty_strukturyzowane
Cytuj
Tomasz Słupczyński, Ekspert Comperia.pl
Kucharz

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

26.5.2014 0:57
A ja struktury nie lubię. Opcje, na których są oparte, na ogół są mocno ryzykowne, przez co szansa na otrzymanie reklamowanego procenta jest relatywnie niska. Tyle dobrze, że jest gwarancja ochrony kapitału, ale zysk jest w tym przypadku dyskusyjny.
Cytuj
abzibzi

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

2.6.2014 21:02
Ja bałabym się zainwestować w lokatę strukturyzowaną. Tradycyjne lokaty może i mają niskie oprocentowanie i nie opłaca się ich zakładać na dłuższy czas ale przynajmniej nie niosą ze sobą takiego dużego ryzyka jak lokaty strukturyzowane. Konta oszczędnościowe też nie są złe:) Mam jedno i nie narzekam.
Cytuj
Melania0

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

2.6.2014 21:33
Ja też nie zabawiła bym sie w lokatę strukturyzowaną. jak to Twoja pierwsza inwestycja to chyba lepiej jak wybierzesz jaka s prostą i krótkoterminową lokate a dopiero później zdecydujesz się na coś co ponosi za soba dużo większe ryzyko.
Cytuj
baskamy

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

28.7.2014 17:52
Wszystko zależy od tego ile masz pieniędzy i na jak długo chcesz je ulokować. Ja polecam lokaty długoterminowe są najkorzystniejsze dla "wkładającego" moi znajomi z takich korzystają i wiem, że ą zadowoleni. Niestety nie wiem w jakim banku ją mają.
Cytuj
mamarta

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

21.8.2014 18:23
Pytanie tylko co to znaczy ładna suma. Dla niektórych ładną sumą jest odłożenie 1000zł na rok, a dla innych 40000tys. Jeżeli Ty uważasz, że Twoja suma jest na tyle wysoka żeby włożyć ją na lokatę to jak najbardziej taką formę inwestycji Ci polecam. Lokaty są naprawdę bezpieczne a pieniądze same na siebie zarabiają.
Cytuj
koralowamaja

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

4.9.2014 13:11
Kucharz napisał
A ja struktury nie lubię. Opcje, na których są oparte, na ogół są mocno ryzykowne, przez co szansa na otrzymanie reklamowanego procenta jest relatywnie niska. Tyle dobrze, że jest gwarancja ochrony kapitału, ale zysk jest w tym przypadku dyskusyjny.


Dokładnie, można więcej stracić niż zyskać niestety. Lepiej włożyć pieniądze na bezpieczną lokatę i spać spokojnie. Tym bardziej, że jak piszesz długo Ci zajęło uzbieranie tej kwoty i na pewno nie było to łatwe.
Cytuj
studentka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

1.11.2014 19:11
Lokata jak nic. Najlepiej jakbyś znalazła sobie jakąś lokatę przynajmniej na 4% wtedy to już fajnie można coś na niej zarobić przy większej sumie rzecz jasna bo przy małych to ciężko cokolwiek zarobić
Cytuj
Odpowiedź