• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat2 osoby obserwują ten temat

Konto oszczędnościowe w Smart Bank

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Daniel

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

1.9.2015 13:26
BartStec napisał
każdy zawsze pięknie opowiada i zachwala. A ludzie się nabierają, bo nawet najwięksi sceptycy mogą wymięknąć przy odpowiednio dobranych argumentach i sile manipulacji.
Sam na szczęście się w to nie pakowałem, bo nie miałem z czym, ale kto wie, co by było, gdybym miał oszczędności?
Tak niestety działa brak odpowiedniej wiedzy i dlatego powinni uczyć ekonomii w szkołach.
Swoją drogą, to czy ta sprawa z Amber Gold się zakończyła i ludzie odzyskali choć część swoich pieniędzy?


Nie wiem jak inni, ale przyjaciel do dnia dzisiejszego kasy nie odzyskał. Około 80 tysięcy złotych, istna paranoja.
Każda inwestycja jest ryzykowna i trzeba szczerze o tym mówić, pokazać wady i zalety, rozważyć plusy i minusy no i nigdy nie pakować 100% w jedną opcje, nigdy - nawet jeżeli ma to być lokata.
Cytuj
Szukasz możliwości pomnażania kapitału

Napisz: daniel.bak@mailmix.pl
Karol

Niezarejestrowani

7.9.2015 13:26
Daniel napisał
BartStec napisał
każdy zawsze pięknie opowiada i zachwala. A ludzie się nabierają, bo nawet najwięksi sceptycy mogą wymięknąć przy odpowiednio dobranych argumentach i sile manipulacji.
Sam na szczęście się w to nie pakowałem, bo nie miałem z czym, ale kto wie, co by było, gdybym miał oszczędności?
Tak niestety działa brak odpowiedniej wiedzy i dlatego powinni uczyć ekonomii w szkołach.
Swoją drogą, to czy ta sprawa z Amber Gold się zakończyła i ludzie odzyskali choć część swoich pieniędzy?


Nie wiem jak inni, ale przyjaciel do dnia dzisiejszego kasy nie odzyskał. Około 80 tysięcy złotych, istna paranoja.
Każda inwestycja jest ryzykowna i trzeba szczerze o tym mówić, pokazać wady i zalety, rozważyć plusy i minusy no i nigdy nie pakować 100% w jedną opcje, nigdy - nawet jeżeli ma to być lokata.
Tez mam znajomego, któremu pieniadze przepadły, zreszta chyba nie bylo podstawy prawnej, zeby wypkaty mialy miejsce.
Cytuj
DamianM

Niezarejestrowani

8.9.2015 14:05
O Amber Gold już dawno każdy zapomniał, a afera była ze hoho. Tez się ostatnio zastanawiałem jak się sprawa rozwiązała, i czy się rozwiązała.
Cytuj
DrWIt

Niezarejestrowani

9.9.2015 10:07
Główny podejrzany siedzi w wiezieniu, zona w ciązy pieniądze są nie do odzyskania. Ot takie zakończenie.
Cytuj
Wajola

Niezarejestrowani

9.9.2015 13:08
DrWIt napisał
Główny podejrzany siedzi w wiezieniu, zona w ciązy pieniądze są nie do odzyskania. Ot takie zakończenie.
A skąd takie precyzyjne informacje?
Cytuj
Gosia

Niezarejestrowani

10.9.2015 11:35
Z Internetu :D
Cytuj
Odpowiedź