• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

alternatywne sposoby zarabiania na oszczędnościach

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Tomasz SłupczynskiEkspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 249 razy

Wyślij wiadomość

16.3.2015 9:42
W dobie nisko oprocentowanych lokat zastanawiamy się w co warto inwestować, aby zyskać chociaż trochę więcej. Mamy kilka propozycji. O tym tutaj. Co Państwo myślą? Jakieś wady przedstawionych rozwiązań?
Cytuj
Tomasz Słupczyński, Ekspert Comperia.pl
Edek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

16.3.2015 10:41
Pożyczki społecznościowe, to ryzykowna sprawa., znowu fundusze zbyt skomplikowane.
Cytuj
Adrianna

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

16.3.2015 10:56
Pożyczki społecznościowe to bardzo dobra opcja. Wszystko rozwija się w dobrą stronę. Niemniej trzeba mieć na to duży kapitał. Oraz umowę z prawnikiem ( bo tutaj też zdarzają się nieuczciwe osoby).
Jestem zdania,że w przypadku niższych funduszy lepszym rozwiazaniem są fundusze inwestycyjne. Oczywiście tutaj również jest pewne ryzyko niemniej są sposoby na to aby je zmniejszyć. Na przykład zdywersyfikować fundusze. Nie inwestować w jeden ale w kilka.
Cytuj
Czytanie książek to najpiękniejsza zabawa, jaką sobie ludzkość wymyśliła
Antoni

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

16.3.2015 11:47
Inwestycja w kilka funduszy inwestycyjnych to dobry pomysł.
Jeśli chodzi o pożyczki społecznościowe to jestem raczej za ale trzeba jak pisała Adriana sporo uważać + niestety jeśli kredytobiorca zaprzestanie spłacania kredytu będziemy musieli udać się do komornika.
Cytuj
pitarek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

17.3.2015 12:16
Czyli jak ktoś nie będzie nam spłacał pożyczki to musimy odzyskać pieniądze na włąsną rękę?
Widziałem kilka platform internetowych oferujących pożyczki prywatne.Zastanawiałem się czy nie zacząć się w to bawić ale byłem pewien,że za takie rzeczy odpowiada właściciel tego portalu. Że oferuje pomoc prawną w razie takich problemów. Nie wiem czy warto jest w to iść jeśli sami musimy się potem martwić o los naszych pieniędzy...
Cytuj
ann

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

17.3.2015 14:21
Ostatnio czytalam regulamin jednej z takich platform pozyczek spolecznosciowych, niesety ale zabezpieczenia z ich strony sa marne. Takze nie jest to bezpieczna opcja.
Cytuj
roczen

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

18.3.2015 8:58
W takim razie pozostaje albo działanie pełną parą.Czyli pożyczanie wielu osobom, na duże kwoty oraz dobry prawnik i podpisana umowa z firmą windykacyjną
ALbo po prostu bezpieczniejsze sposoby:
lokata
konto oszczędnościowe
czy też fundusze inwestycyjne ( w tym przypadku radze jednak dobrze zapoznać się z tym co zaproponuję Wam doradca).
Cytuj
Iwona

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

18.3.2015 9:01
Konto oszczędnościowe raczej nie da zarobić :) Fundusze są interesujące, ale nie dla laików. No chyba ze faktycznie dobry doradca pomoze.
Cytuj
Antoni

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

14.4.2015 11:57
Ewentualnie też giełda ale to niebezpieczna zabawa i jak możemy wiele zyskać możemy też wiele stracić.
Cytuj
FinansologBadacz finansów

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 403 razy

Wyślij wiadomość

14.4.2015 12:08
Odpowiednie dobranie lokat, obserwowanie promocji i regularne przenoszenie pieniędzy może być sposobem za osiągnięcie 4-5% w ciągu roku. Sposób bez ryzyka, ale trzeba minimalnie się wysilić.
Cytuj
Wypowiedzenie-OC.pl - skuteczne informacje odnośnie rezygnacji z ubezpieczenia OC
Odpowiedź