• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Lokata czy inwestycja

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Klarisa

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

19.5.2014 14:04
Witam,
Mam do zainwestowania 40tyś zł
Jaką lokatę wybrać ,a może w coś zainwestować .Jeżeli lokata to w jakim banku gdzie najlepsze oprocentowanie i który bank jest obecnie najpewniejszym bankiem
Interesuje mnie okres długoterminowy 12- 24 miesiące.
Cytuj
Jacek Kasperczyk

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 19 razy

Wyślij wiadomość

19.5.2014 14:14
W dzisiejszych czasach wszystkie banki są bezpieczne. Pieniądze w nich zgromadzone podlegają ochronie Bankowego Funduszu Gwarancyjnego (do równowartości kwoty 100 tys. euro). Jeśli chodzi o długoterminowe lokaty to najlepsze produkty oferuje obecnie Santander Consumer Bank, Bank Pocztowy, Alior Bank, czy Credit Agricole(oprocentowanie w granicach 4 proc.). Ważne, aby w przypadku "długich" depozytów zakładać produkty ze zmienną stopą oprocentowania - wtedy w przypadku podwyżki stóp przez NBP, wzrośnie też oprocentowanie naszej lokaty.
Cytuj
kasiamal

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

20.5.2014 17:15
No tutaj lokata będzie najlepszym rozwiązaniem. według mnie bardzo dobrym rozwiązaniem jest wybranie się do kilku pobliskich banków i zapytanie się o taką lokatę długoterminową. Wtedy zobaczysz co dany ban ma Ci do zaoferowania i czym Cie do siebie skuszą.
Cytuj
zenobia

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

26.5.2014 16:55
Z taka sumą to możesz śmiało zainwestować w lokatę terminową .Poszukaj po bankach który obecnie proponuje najwyższe oprocentowanie .Z tego co słyszałam podobno wpłacając na 6 miesięcy banki dają 5 % oprocentowanie ,wydaje mi się to bardzo korzystne , nie pozostaje Tobie nic innego jak tylko szukać odpowiednie oferty..
Cytuj
Zyta5

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

27.5.2014 1:03
Aż 5 procent na 6 miesięcy? Tylko w ktorym banku dają takie oprocentowanie? Bo ja pierwszy raz słysze o tak wysokim oprocentowaniu tylko na pół roku. Ciekawe w takim razie ile oferują jak lokatę weźmie sie na dwa lata czy rok czasu. Jak dla mnie to cyfry z kosmosu.
Cytuj
Tomasz SłupczynskiEkspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 249 razy

Wyślij wiadomość

27.5.2014 14:25
Faktycznie znalezienie lokaty oprocentowanej na 6 proc. jest obecnie prawie niemożliwe. Zapraszam do zapoznania się z naszym najnowszym rankingiem lokat. http://www.comperia.pl/gdzie-warto-ulokowac-pieniadze.html
Cytuj
Tomasz Słupczyński, Ekspert Comperia.pl
Nessa

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

27.5.2014 18:29
o prosze, sprawdziłam ranking i tam najwyższe oprocentowanie to 4 % a ludzie mi tu piszą że 6. Też wydawało mi sie to nie możliwe . Żaden bank nie zaoferował by na chwilę obecna aż tak dużego oprocentowania. Wydaje mi się że jeszcze pare lat do tyłu można było się łudzić tak wysokim oprocentowaniem ale nie teraz.
Cytuj
Magdalena Jarosz

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

28.5.2014 5:51
6%? Pierwszy raz słyszę! Niedawno wpłacałem oszczędności na lokatę i nie znalazłem takiego oprocentowania a wierzcie mi przejrzałem chyba wszystkie oferty. Z tego co pamiętam to w pocztowym oprocentowanie wynosi chyba 4,05%, więcej raczej żaden bank nie zaoferuje.
Cytuj
Magdalena Jarosz - Ekspert Telefunken
http://www.telefunken.pl/tf-polska
luna0

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

28.5.2014 23:32
tom masz racje, ja sama przeglądałam chyba wczoraj te wszystkie oferty lokat i najwyższe oprocentowanie jakie znalazłam wynosiło tylko 4 % ale kurcze za nic nie mogę sobie przypomnieć jaki to był bank. Te oprocentowanie 6 % to jest jakaś cyfra z kosmosu który bank by chciał na chwile obecna tyle zaoferować
Cytuj
Renia

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

29.5.2014 10:19
To jest niemożliwe najwyższa lokata jaka udało mi się wyszukać to 4 % jedynie to jakaś inwestycja maklerska wynosiła 6,2% .Słyszeliście może o takiej inwestycji ,na czym to polega wcale nie mam pojęcia co to jest .Czy w ogóle warto tym się interesować ?
Cytuj
Odpowiedź