• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Lokata czy inwestycja

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Kajkaku

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

31.5.2014 14:29
Nie słyszałem o takiej lokacie ,ostatnio spotkałem się z lokatą na 30 dni 5% .Ale nie jestem pewny czy tak naprawdę jest , dla mnie to za krótki okres zainwestowania pieniędzy .Wiecie coś o takiej lokacie w jakim banku proponują ,czy w ogóle taka lokata istnieje ?.
Cytuj
Ekspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 135 razy

Wyślij wiadomość

2.6.2014 13:58
Kajkaku napisał
Nie słyszałem o takiej lokacie ,ostatnio spotkałem się z lokatą na 30 dni 5% .Ale nie jestem pewny czy tak naprawdę jest , dla mnie to za krótki okres zainwestowania pieniędzy .Wiecie coś o takiej lokacie w jakim banku proponują ,czy w ogóle taka lokata istnieje ?.
Myślę, ze trudno będzie znaleźć lokatę miesięczną tak wysoko oprocentowaną. Zapraszam: http://www.comperia.pl/lokaty_bankowe/porownanie-lokat-bankowych------7__30_dni-5000--1-14-1.html#3-1273
Cytuj
Ilona Maciejuk
Ekspert Comperia.pl
robert

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

5.6.2014 15:03
5-6 proc. teraz na lokacie, nie uwierzę dopóki nie zobaczę. Banki jak proponują teraz 3,5 % to juz jest fajnie.
Cytuj
Radosław

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

6.6.2014 9:30
No wlasnie, prawda jest taka ze albo zakladasz konto albo masz 3 proc. maksymalnie i sie ciesz. Lokowanie nie ma sensu.
Cytuj
jozek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

9.6.2014 15:11
Radek napisał
No wlasnie, prawda jest taka ze albo zakladasz konto albo masz 3 proc. maksymalnie i sie ciesz. Lokowanie nie ma sensu.
Lepiej ulokować niz nic nie robić i czekać, aż nasze pieniądze będą nic nie warte. Ludzie się powoli wzbogacając, jak ktoś liczy od razu na wielkie pieniądze to może się rozczarować. Ważne żeby nie tracić.
Cytuj
pokrzywkaaa

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

29.7.2014 10:52
Te lokaty tak się zmieniają, że trzeba być na bieżąco, żeby dobrze inwestować swoje pieniądze. Najlepiej porównaj kilka ofert z różnych banków, będziesz wiedziała co w trawie piszczy. A później pozostanie Ci już tylko wybrać jedną lokatę, na którą włożysz pieniądze.
Cytuj
adammy

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

3.9.2014 14:03
jozek napisał
Radek napisał
No wlasnie, prawda jest taka ze albo zakladasz konto albo masz 3 proc. maksymalnie i sie ciesz. Lokowanie nie ma sensu.
Lepiej ulokować niz nic nie robić i czekać, aż nasze pieniądze będą nic nie warte. Ludzie się powoli wzbogacając, jak ktoś liczy od razu na wielkie pieniądze to może się rozczarować. Ważne żeby nie tracić.


Dokładnie. Ludzie mają 30 000 tysięcy i w miesiąc chcieliby z tego zrobić pół miliona. Tak się nie da. Właśnie o to chodzi, że to co się ma trzeba mądrze lokować i tyle. W tkwi cały sukces.
Cytuj
moneymaker

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

18.9.2014 14:14
Ja też bym się zastanawiał czy nie lepiej pieniądze wpłacić na kilka krótkoterminowych lokat niż jedną długoterminową. No chyba, że uda CI się znaleźć bardzo atrakcyjną długoterminową. Wszystko właśnie zależy od tego czy chcesz po prostu je włożyć na lokatę i mieć spokój czy kombinować.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

22.9.2014 12:48
jesli chodzi o dobrą inwestycję to polecam Ci portal pozyczkolandia, mają tam Gwarancję Ochrony Kapitału, także bez ryzyka można pomnażać swoje oszczędnosci.
Cytuj
ann

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

23.9.2014 10:07
A moze po prostu jakas strukture? Częśc na lokacie a czesc w inwestycje :D Wilk syty i owca cala. Deutsche Bank ma teraz jakies niezle oferty jesli chodzi o struktury.
Cytuj
Odpowiedź