• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Lokata czy fundusz inwestycyjny?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Gość

Niezarejestrowani

14.8.2014 13:37
Jakbym sie znal to na pewno wybralbym jakas inwestycje, bo jak widze lokaty z oprocentowaniem 2 proc. to zkoda butow zdzierac i jakby nie to, ze bez wychodzenia z domu mozna zalozyc to na pewno bym nie lokował.
Cytuj
joasiamyk

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

26.8.2014 14:12
Dla mnie to wszystko jedna wielka ściema. Wolałabym miliard razy wsadzić pieniądze na zwykłą lokatę niż na coś innego. Tutaj jestem pewna, że pieniądze nagle mi nie znikną. Jest takie przysłowie, że ziarnko do ziarnka i uzbiera się miarka. Lepiej zarabiać powoli ale bezpiecznie:)
Cytuj
krakers

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

11.9.2014 12:56
Gość napisał
Jakbym sie znal to na pewno wybralbym jakas inwestycje, bo jak widze lokaty z oprocentowaniem 2 proc. to zkoda butow zdzierac i jakby nie to, ze bez wychodzenia z domu mozna zalozyc to na pewno bym nie lokował.


No to pewnie każdy taki mądry, że jakby się znał to by wybrał to i tamto, a prawda jest taka, że i tak pewnie połowa z nas wsadzi pieniądze na lokatę bo się boi inwestować w coś innego.
Cytuj
ania

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

21.5.2015 11:16
Czytałam ostatnio trochę o lokatach i funduszach. Miałam dylemat co wybrać ale chyba zdecyduję się na lokatę. Fundusz to za duże ryzyko jak dla mnie a ja raczej jestem ostrożna jeśli chodzi o inwestowanie pieniędzy.
Wypowiedź została zmieniona przez moderatora.
Cytuj
Robert Sierant

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 3917 razy

Wyślij wiadomość

21.5.2015 11:37
lokata bankowa nie jest inwestycją
Cytuj
pozdrawiam
Robert Sierant
Ekspert finansowy

robertsierant.pl
asikx

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

22.5.2015 9:31
Gdyby ludzie rozumieli jak działają fundusze to moze chętniej by korzystali, a tak to nie wiedza jak to działa, i wola powierzyć pieniądze na lokacie i juz.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

22.5.2015 12:27
Fundusze nie sa az tak skomplikowane, możesz sobie normalnie w banku założyć bez problemu. Pytanie jest bardziej o stopień ryzyka.
Cytuj
Gracjal

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

23.5.2015 9:25
Dokładnie, jak pan Robert pisze, lokata to nie inwestycja, ale ochrona kapitału przed inflacją. Na tym się nie zarobi. Ale na tym się też nie straci.
Gdybym chciał zainwestować, to bym wybierał jakiś fundusz, bo na tym można zarobić. Można też stracić, ale bym najpierw przeanalizował ryzyko i zdecydował, czy chcę je podjąć.
A ile wy byście chcieli zarabiać na tej lokacie? To są groszowe sprawy i zawsze tak będzie.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

26.5.2015 7:52
Wiadomo, ze każdy chciałby zarobić jak najwięcej. :D
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

26.5.2015 15:07
W lokate łatwiej inwestować niż w fundusz. Fundusze sa zbyt skomplikowane.
Cytuj
Odpowiedź