• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Kredyt na wakacje

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Renia

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

2.7.2014 13:33
Witam,
jak wszyscy wiecie mamy obecnie wakacje. Niestety w tym roku troszeczkę zredukowali miejsca pracy w naszej firmie i zmniejszyli wypłaty. Przez taka sytuacje nie udało mi sie w tym roku odłożyć pieniędzy an wakacyjny wyjazd.Zastanawiam sie gdzie mogłabym wziąć kredyt na wakacje. Jest w ogolę coś takiego czy to zwykły kredyt gotówkowy?
Cytuj
Lady Flower

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

2.7.2014 13:41
Spotkałam się z ofertą kredytu wakacyjnego w banku spółdzielczym, są to kredyty maksymalnie na rok, a że na wakacje chyba nie trzeba jakiejś bardzo dużej kwoty, myślę, że się opłacają. Z resztą jak dla mnie w takim przypadku dobrym wyborem byłby też zwyczajny kredyt gotówkowy. Tutaj na Comperii można porównać konkretną kwotę na konkretny okres czasu w różnych bankach.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

2.7.2014 13:55
Nawet jeśli w nazwie jest kredyt na wakacje to zwykly gotówkowy dostaniesz. Bo niby czym sie rozni?
Cytuj
Benet

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

3.7.2014 18:21
Udzielają takiego kredytu w spółdzielczym. Nie wydaję mi się jednak by różnił się od kredytu gotówkowego. A opcji kredytów gotówkowych jest naprawdę wiele i nie musisz się ograniczać tylko do Banku Spółdzielczego, który do najlepszych nie należy. Możesz popatrzeć np. w PKO. Oni mają dobre kredyty gotówkowe.
Cytuj
Gigant

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

4.7.2014 1:12
O kredyt wakacyjny no muszę przyznać, że brzmi nie źle. Mam tylko pytanie czy na prawdę chcesz się pakować w kredyt tylko po to żeby wyjechać gdzieś na wakacje? Może lepiej zacznij oszczędzać i pomyśl o wakacjach w przyszłym roku już bez zadłużeń?
Cytuj
Tomasz SłupczynskiEkspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 249 razy

Wyślij wiadomość

4.7.2014 10:00
Benet napisał
Udzielają takiego kredytu w spółdzielczym. Nie wydaję mi się jednak by różnił się od kredytu gotówkowego. A opcji kredytów gotówkowych jest naprawdę wiele i nie musisz się ograniczać tylko do Banku Spółdzielczego, który do najlepszych nie należy. Możesz popatrzeć np. w PKO. Oni mają dobre kredyty gotówkowe.
Kredyty w bankach spółdzielczych udzielane sa na trochę innych zasadach, jednak są to produkty bezpieczne, nadzorowane. Jeżeli oferta jest, wiec konkurencyjna warto się zastanowić.
Cytuj
Tomasz Słupczyński, Ekspert Comperia.pl
Lolek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

4.7.2014 17:08
No pewnie dobrze jest zabrać gdzieś rodzinke na wakacje. O takich kredytach mówiła mi siostra bo brała chyba w tamtym roku. W tedy najlepszą ofertą wydał jej się właśnie Bank Spółdzielczy. Bezpiecznie i bez problemu. Dzięki temu mogła zorganizować wakacje dla swoich najbliższych. Może faktycznie zajrzyj do Spółdzielczego i zaproponują Ci ciekawą oferte.
Cytuj
Irenka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

6.7.2014 20:02
Znam osoby, które brały kredyt na wakacje i uważam, że to dobry pomysł jeśli ktoś chce spędzić czas z rodziną, pozwiedzać lub zrobić dzieciom niespodziankę. Nie każdego stać na odłożenie ok 2000 tysięcy na wakacje bo najmniej tyle potrzeba by pojechać nad Bałtyk.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

7.7.2014 8:33
Irenka napisał
Znam osoby, które brały kredyt na wakacje i uważam, że to dobry pomysł jeśli ktoś chce spędzić czas z rodziną, pozwiedzać lub zrobić dzieciom niespodziankę. Nie każdego stać na odłożenie ok 2000 tysięcy na wakacje bo najmniej tyle potrzeba by pojechać nad Bałtyk.
Otóż to, kredyty sa dla ludzi. Prawda, ze dla mądrych. Ale można znaleźć fajne oferty i az tak wcale na tym nie cierpieć. Skoro bierze się kredyt na auto czy meble to na wakacje też można.
Cytuj
Rysiek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

7.7.2014 11:46
gosc dla madrych to fakt a ile mamy takich ? juz nie raz widziałem jak ktos bral kredyt 4 tysiace na wigilie nosz to parodia jakas ! jak sie nie ma kasy to sie oszczedza, a nie bierze kolejny kredyt.. u nas zawsze w domu sie mowiło na kredyt musi być człowieka stać i to bardzo dobre jest !
Cytuj
Odpowiedź