• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Kredyt na wakacje

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Julia

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

7.7.2014 13:01
Rysiek napisał
gosc dla madrych to fakt a ile mamy takich ? juz nie raz widziałem jak ktos bral kredyt 4 tysiace na wigilie nosz to parodia jakas ! jak sie nie ma kasy to sie oszczedza, a nie bierze kolejny kredyt.. u nas zawsze w domu sie mowiło na kredyt musi być człowieka stać i to bardzo dobre jest !
Czasami łatwiej jest znaleźć osobę, którą stać na kredyt, niż taką, którą stać na opłacenie całych wakacji z góry. Prościej wydać przez dłuższy czas np. po 300 zł, niż od razu zapłacić 2 tys. Chociaż osobiście wolałabym nie brać kredytu, a odkładać pieniążki przez parę miesięcy wcześniej, to nie potępiam takiego rozwiązania. Ale swoją drogą 4 tys na wigilie to jest spora przesada, chyba że ktoś zaprasza całą kilkudziesięcioosobową rodzinę i liczy na drogie świąteczne prezenty, które potem będzie mógł sprzedać, żeby mieć na spłatę ;D
Cytuj
Raffallo

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

7.7.2014 16:37
ja bym się nie zdecydował na wzięcie kredytu tylko po to zeby wyjeżdzać na wakacje. Mało to osob nigdzie nie wyjeżdza i przeżywają jakoś takie wakacje.Dla mnie to tylko pakowanie się w nie potrzebny dług.
Cytuj
zgredek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

8.7.2014 5:30
Nie wiem po co brać kredyt na wakacje. Ja w tym roku jadę nad morze bo udało mi się znaleźć świetny nocleg dla 4 osob za 450 zł na 6 dni! W sumie wystarczy mi ok 1000 zł na te wakacje. Odłożyłem te pieniądze w dwa miesiące więc nie wiem po co zadłużać się w banku i później płacić raty za kilka dni wakacji.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

8.7.2014 9:01
zgredek napisał
Nie wiem po co brać kredyt na wakacje. Ja w tym roku jadę nad morze bo udało mi się znaleźć świetny nocleg dla 4 osob za 450 zł na 6 dni! W sumie wystarczy mi ok 1000 zł na te wakacje. Odłożyłem te pieniądze w dwa miesiące więc nie wiem po co zadłużać się w banku i później płacić raty za kilka dni wakacji.
1000 zł na 6 dni, to raczej niemożliwe, ja bylem ostatni w górach, 4 dni dla mnie samego i wydałem 600 zł. No chyba ze nie liczysz dojazdu, jedzenia itd.
Cytuj
Sali

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

9.7.2014 17:48
zgredek napisał
Nie wiem po co brać kredyt na wakacje. Ja w tym roku jadę nad morze bo udało mi się znaleźć świetny nocleg dla 4 osob za 450 zł na 6 dni! W sumie wystarczy mi ok 1000 zł na te wakacje. Odłożyłem te pieniądze w dwa miesiące więc nie wiem po co zadłużać się w banku i później płacić raty za kilka dni wakacji.

Widzę że byłeś na jakis tanich wakacjach, a może Ty mieszasz na morzem i tylko wypożyczyliście domek blisko plaży wiec tak mało zapłaciłeś. Bo jak dla mnie suma która tutaj podałeś jest nierealna.
Cytuj
Spookey

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

15.7.2014 17:32
może zgredek źle przeczytał, a w ofercie w rzeczywistości jest 450 za osobę ;D albo w tych 4 osobach są malutkie dzieci do lat 3 i nie płaci się za ich pobyt. W sumie możliwy jest taki wyjazd w tej cenie, chociażby śledząc okazje na grouponie często takie można spotkać. Ale trzeba się liczyć z przejazdem pociągiem/autokarem - przykładowo ze śląska nad morze to ok. 10 godzin męczarni. Oczywiście, wszystko się da, ale żeby się nie okazało, że wyjazd w takich kosztach będzie zupełnym przeciwieństwem upragnionego wypoczynku.
Cytuj
Carpe diem
kostka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

16.7.2014 10:36
Ja się jeszcze z takim nie spotkałam, ale nie wiem czy brałabym kredyt aby wyjechać na wakacje, nie lepiej w tym roku sobie odpuścić albo wyjechać gdzieś bliżej na kilka dni pod namiot?
Cytuj
marylkakor

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

16.7.2014 11:32
A może lepiej odłożyć te wakacje na przyszły rok? Nie wiem czy zdecydowałabym się na wzięcie kredytu tylko po to aby wyjechać na wakacje. Jeżeli taki chcesz warto zapytać w banku, w którym masz obecnie konto.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

16.7.2014 14:07
Jak masz zdolność to bierz, może za rok tez nie będziesz mieć zdolności.
Cytuj
adammy

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

30.8.2014 16:04
Gość napisał
Jak masz zdolność to bierz, może za rok tez nie będziesz mieć zdolności.


A kto to będzie spłacać? Ludzie myślą tylko o tych dwóch tygodniach, a nie o tym, że przez następny rok będą to spłacać..Bez sensu jest brać taki kredyt, skoro można znaleźć albo tańszy nocleg albo jechać gdzieś bliżej, albo skorzystać z zaproszenia przyjaciół..możliwości jest wiele.
Cytuj
Odpowiedź