• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Kredyt na wakacje

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
mar11

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

9.11.2014 14:22
Nie wiem czy są kredyty wakacyjne, ale na pewno są zwyczajne kredyty gotówkowe, który byś pewnie dostała. Ja osobiście nie popieram brania kredytu na wakacje czy inne wyjazdy bo czasem lepiej sobie odmówić przyjemność i odłożyć na przyszły rok niż mieć kredyt na głowie ale każdy robi jak uważa.
Cytuj
Tomasz SłupczynskiEkspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 249 razy

Wyślij wiadomość

10.11.2014 13:12
Oczywiście, że są takie oferty. Obecnie coraz więcej pojawia się ofert kredytów na wyjazdy zimowe. Np. Alior bank posiada ofertę Zimowa pożyczka gotówkowa, z promocyjnym oprocentowaniem 7,9%, można dostać do 20 000 zł na dowolny cel.
Cytuj
Tomasz Słupczyński, Ekspert Comperia.pl
HaniaHania

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

10.11.2014 14:43
w tym roku chcemy wyjechac do bułgari bedzie nam potrzebne jakieś 5 tysięcy i zastanawiam sie bo z odkladaniem idzie ciezko bo musze zabepzieczyc firme, reszta idzie na kredyt ktory juz mam. odpuscic wakacje czy dobrac do tego kredytu kwote ktorej bedzie mi brakować jak myslicie?
Cytuj
mutual

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

12.11.2014 11:36
myśle ze jesli masz odpowiednie zarobki to spokojnie mozesz wziąć kredyt i go spłacisz, tylko nie bierz go jak nie zarabiasz albo marną kase bo tylko kłopot sobie zrobisz.. zasada jest jedna musi cie być stać na kredyt ! dziekuje ;)
Cytuj
i do what i want i live what i want and noone can say stop !
madzialenka89

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

24.11.2014 7:23
Nie wyobrażam sobie wzięcia kredytu na wakacje. Moim zdaniem są ważniejsze wydatki niż jakiś wyjazd. Poza tym jak człowiek chce odpocząć to planuje taki wyjazd z dużym wyprzedzeniem więc ze spokojem może na niego odłożyć.
Cytuj
Ekspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 135 razy

Wyślij wiadomość

24.11.2014 8:48
Jednak zachęcamy do śledzenia ofert. Jeżeli planują mieć Państwo zastrzyk gotówki w najbliższym czasie, zawsze można zastanowić się nad kredytem z możliwością wcześniejszej spłaty. Zapraszam do porównywarki.
Cytuj
Ilona Maciejuk
Ekspert Comperia.pl
Gość

Niezarejestrowani

24.11.2014 13:32
No właśnie, jak jest możliwość wcześniejszej spłaty, to czlowiek np. czekając na premię może sobie wziąć pożyczkę, kupić coś na atrakcyjnych warunkach (bo np.była promocja) a potem spłacić.
Cytuj
Odpowiedź