• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Kredyt na motocykl

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Julia

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

7.7.2014 12:56
Podziwiam osoby z pasją do motocykli, sama kocham motory ale na kredytowanie tego pojazdu bym się nie zdecydowała. Wolałabym na swoją pasję odłożyć trochę oszczędności co miesiąc niż ją kredytować. Zawsze byłoby to dla mnie takie poczucie, że udało mi się zrealizować swoje marzenie a nie iść na łatwiznę, ale nie potępiam kredytowania, jeśli ktoś ma taką ochotę. To tylko moje zdanie.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

7.7.2014 14:32
Julia napisał
Podziwiam osoby z pasją do motocykli, sama kocham motory ale na kredytowanie tego pojazdu bym się nie zdecydowała. Wolałabym na swoją pasję odłożyć trochę oszczędności co miesiąc niż ją kredytować. Zawsze byłoby to dla mnie takie poczucie, że udało mi się zrealizować swoje marzenie a nie iść na łatwiznę, ale nie potępiam kredytowania, jeśli ktoś ma taką ochotę. To tylko moje zdanie.
Kredyt na motocykl to taki sam kredyt jak na auto. Jedni sobie kupuja motocykl, inni auto, zalezy jakie kto ma potrzeby.
Cytuj
desperados

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

16.7.2014 16:43
może i kredyt taki sam, z tym że samochód jest bardziej niezbędny w życiu codziennym niż motocykl, który wg mnie jest przeznaczony dla pasjonatów i to rozsądnych. ale wiadomo, upodobania są różne i potrzeby tez mogą być inne. Mój kolega wariuje na dźwięk motoru, ja wolałbym poszaleć terenówką.
Cytuj
VintageSkirt

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

16.7.2014 20:12
AgataMad napisał
Witam,
razem z moim partnerem zastanawiamy sie nad kupnem motocykla. To jest taka nasza pasja.Zazwyczaj tylko jeździliśmy na zloty i przyglądaliśmy się innym ale w te wakacje chcielibyśmy sobie w końcu pojeździć. Nie mamy niestety całej kwoty i nie wiemy czy jest coś takiego jak kredyt na motocykl. Bo że jest kredyt na samochód to wiem ale to chyba nie to samo?
W Santander Consumer Bank jest oferta kredytu na motocykl, jednak jako tako jest ona przypisana pod kredyty samochodowe - https://www.santanderconsumer.pl/kredyt-na-motor-quad z tego co widze na pierwszy rzut oka od kredytu samochodowego różni się długością trwania i maksymalną kwotą kredytu, być może oprocentowanie również mają różne w tym przypadku
Cytuj
animka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

17.7.2014 12:03
wiecie dobry motor kosztuje nieraz wiecej niz sredniej klasy auto wiec to nie taki mały wydatek.
halszka - wydaje mi sie ze osoby ktore szukaja kredytu maja cokolwiek w glowie i nie musisz ich straszyc
Cytuj
be free like a child
Gość

Niezarejestrowani

17.7.2014 14:52
animka napisał
wiecie dobry motor kosztuje nieraz wiecej niz sredniej klasy auto wiec to nie taki mały wydatek.
halszka - wydaje mi sie ze osoby ktore szukaja kredytu maja cokolwiek w glowie i nie musisz ich straszyc
Pewnie. Czasem sie na ulicy widzi takie cacka, ze ich wartość to najbiedniej 100tys. zł. A z drugiej strony ludzie jeżdżą autkami za kilka tysięcy. Nie rozumiem czemu dziwicie się, ze są kredyty na finansowanie motocykli. To jest raczej normalne.
Cytuj
koralowamaja

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

25.8.2014 17:02
A czym te kredyty na konkretny cel czyli na mieszkanie, samochód czy jak w tym przypadku motocykl różnią się od tych gotówkowych? Mają jakiś inny procent czy zabezpieczenie? Wszyscy mówią właśnie o takich kredytach, a ja nadal nie wiem czym się różnią.
Cytuj
kacper

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

26.8.2014 9:51
koralowamaja napisał
A czym te kredyty na konkretny cel czyli na mieszkanie, samochód czy jak w tym przypadku motocykl różnią się od tych gotówkowych? Mają jakiś inny procent czy zabezpieczenie? Wszyscy mówią właśnie o takich kredytach, a ja nadal nie wiem czym się różnią.
No jasne, ze kredyty na rozne cele maja rozne warunki. Im wyzsza kwota tym bardziej zabezpieczenie sie moze przydac. Tyle informacji jest w necie, nawet tutaj na comperii. Poczytaj troszke :D
Cytuj
szaman

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

17.9.2014 13:06
Idźcie do banku i tam Wam doradca od razy wyliczy zdolność kredytową i zaproponuje odpowiednie rozwiązanie. Taka wspólna pasja bardzo zbliża osoby w związku więc jeżeli macie tylko pieniądze i jesteście pewni to myślę, że nie będziecie mieć problemu z otrzymaniem kredytu.
Cytuj
Odpowiedź