• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Kredyt na motocykl

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
AgataMad

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

1.7.2014 12:18
Witam,
razem z moim partnerem zastanawiamy sie nad kupnem motocykla. To jest taka nasza pasja.Zazwyczaj tylko jeździliśmy na zloty i przyglądaliśmy się innym ale w te wakacje chcielibyśmy sobie w końcu pojeździć. Nie mamy niestety całej kwoty i nie wiemy czy jest coś takiego jak kredyt na motocykl. Bo że jest kredyt na samochód to wiem ale to chyba nie to samo?
Cytuj
Tomasz SłupczynskiEkspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 249 razy

Wyślij wiadomość

1.7.2014 14:01
Jak najbardziej większość banków w ramach kredytów samochodowych kredytuje nie tylko auta, ale także pojazdy takie jak: motocykle, quady, statki wodne, motorowery czy nawet skutery.
Cytuj
Tomasz Słupczyński, Ekspert Comperia.pl
Masny

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

1.7.2014 18:30
O to ja nie wiedziałem ze na kredyt samochodowy można sie starać też o motocykl czy inny pojazd. Wydawało mi sie że jak samochód to samochód. Ale to tez chyba pod czas wzięcia takiego kredytu trzeba poinformowac panią w banku na co konkretnie chcemy brać taki kredyt?
Cytuj
Zolza22

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

1.7.2014 20:32
Możesz bo motocykle podobnie jak inne pojazdy tego typu podlegają pod kredyt samochodowy. Całe szczęście że ten kredyt jest tak rozbudowany, bo weźmiecie go sobie na lepszych warunkach niż kredyt gotówkowy. A motocykle świetna rzecz. I na prawdę warto mieć choć jeden w posiadaniu.
Cytuj
Ekspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 135 razy

Wyślij wiadomość

2.7.2014 9:19
Masny napisał
O to ja nie wiedziałem ze na kredyt samochodowy można sie starać też o motocykl czy inny pojazd. Wydawało mi sie że jak samochód to samochód. Ale to tez chyba pod czas wzięcia takiego kredytu trzeba poinformowac panią w banku na co konkretnie chcemy brać taki kredyt?
Oczywiście przekazuje sie takie informacje, również odnośnie wieku pojazdu itd.
Cytuj
Ilona Maciejuk
Ekspert Comperia.pl
Benet

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

2.7.2014 13:33
Motocykl to nie samochód, ale na kredyt samochodowy możesz kupić motocykl. Idziesz do banku przedstawiasz co chcesz kupić. Okazujesz się dwoma dokumentami potwierdzającymi Twoją tożsamość, oświadczenie odnośnie dochodów z pracy i resztę potrzebnych dokumentów i już masz swój upragniony motocykl. Dodatkowo muszę przyznać że kredyty na samochód są przyznawane na bardzo dobrych warunkach.
Cytuj
JadziaQ

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

2.7.2014 13:47
Mam wrażenie, ze kredyt na samochód to jest tak ogólnikowo nazwane i możesz na każde zmotoryzowane sprzęty wydać. Ale lepiej przejdz sie do banku i popytaj. Może mają jakąś altermatywę, może jakiś kredyt na hobby ?:) fajnie by było :)
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

2.7.2014 13:50
To zależy co mają konkretnego w ofertach konkretne banki, ale faktycznie jak szukałam kredytu na auto to można było kredytować nawet jakieś skutery. Ciekawe to jest. Nie sądze jednak, zeby to było na takich samych zasadach-warunkach udzielane.
Cytuj
Halszka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

2.7.2014 15:41
Lepiej przemyśl to dogłębnie, czy chcecie sobie razem kupowac motocykl i jeździć jak szaleni, a Wasi rodzice, rodzina i bliscy przyjaciele będą sie o Was bardzo martwić, żebyście się czasem nie zabili po takiej szalonej przejażdżce.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

4.7.2014 14:11
Halszka napisał
Lepiej przemyśl to dogłębnie, czy chcecie sobie razem kupowac motocykl i jeździć jak szaleni, a Wasi rodzice, rodzina i bliscy przyjaciele będą sie o Was bardzo martwić, żebyście się czasem nie zabili po takiej szalonej przejażdżce.
No juz bez przesady, na tym forum chodzi o kredyty a nie ostrzeganie przed ryzykiem.
Cytuj
Odpowiedź