• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Afera taśmowa - co sądzicie?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Moniczka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

2.7.2014 18:33
To jest jedna wielka podpucha by obalić rząd. To musiał na pewno ukartować ktoś z Prawa i Sprawiedliwości. Na pewno PIS-owcy chcą obalić rząd i go potem z powrotem przejąć. Nie uwierzę ze naszy przywódcy państw są tak nierozumni!
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

3.7.2014 9:21
Teraz sie bardzo rozumnie tłumacza z tego co zrobili ;p A dajcie spokój, nie ma sensu sie denerwować.
Cytuj
forgetmenot

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

16.7.2014 19:10
zgredek napisał
Ja nie oglądam wiadomości, nie słucham tez radia więc nie wiem za bardzo co się dzieje w Polsce i na świecie. Co ma być to będzie, nie sądzę bym miał na to wszystko jakikolwiek wpływ.
ja słyszałam, że po tej aferze spadło zaufanie do Tuska,ale wg mnie coraz mniejsze zaufanie do premiera nie jest jedynie tym spowodowane no ale cóż. Też za bardzo nie orientuję się w temacie chociaż wiadomości zdarza mi się oglądać. Dla mnie polityka to coś kompletnie niezrozumiałego, a naszemu rządowi niewiele brakuje do rządu rosyjskiego - premier prezydentem.
Cytuj
karolsia

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

17.7.2014 9:38
czemu w naszym pieknym raju jest tak ze nie moge glosowac na nikogo kogo chce tylko na mniejsze zło - to jest chore w tym roku oddam niewazny głos
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

17.7.2014 14:45
forgetmenot napisał
zgredek napisał
Ja nie oglądam wiadomości, nie słucham tez radia więc nie wiem za bardzo co się dzieje w Polsce i na świecie. Co ma być to będzie, nie sądzę bym miał na to wszystko jakikolwiek wpływ.
ja słyszałam, że po tej aferze spadło zaufanie do Tuska,ale wg mnie coraz mniejsze zaufanie do premiera nie jest jedynie tym spowodowane no ale cóż. Też za bardzo nie orientuję się w temacie chociaż wiadomości zdarza mi się oglądać. Dla mnie polityka to coś kompletnie niezrozumiałego, a naszemu rządowi niewiele brakuje do rządu rosyjskiego - premier prezydentem.
Zaufanie na poczatku spadlo, a teraz wraca do normy, tak jakby nic sie nie stalo. Robienie zamieszania wokół takich spraw jest zupelnie bez sensu. Tak na prawde wzbogacil sie na tym tylko WPROST, sprzedaz 20 razy skoczyla. To jest sukces. Ja to sie zastanawiam czy to bylo moralne....
Cytuj
koralowamaja

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

25.8.2014 17:04
W telewizji na okrągło ciągle gadają tylko o aferze taśmowej i setce innych afer, których by nie było gdyby naszym Państwem rządzili uczciwi ludzie. Niestety żyjemy w kraju gdzie wszystko uchodzi płazem, tak też będzie z tą aferą.
Cytuj
kacper

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

26.8.2014 9:46
koralowamaja napisał
W telewizji na okrągło ciągle gadają tylko o aferze taśmowej i setce innych afer, których by nie było gdyby naszym Państwem rządzili uczciwi ludzie. Niestety żyjemy w kraju gdzie wszystko uchodzi płazem, tak też będzie z tą aferą.
Niby prowadzone jest sledztwo, ale tez jakos srednio w to wierze, ze sie dowiemy jak bylo na prawde.
Cytuj
koralowamaja

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

2.9.2014 17:52
kacper napisał
koralowamaja napisał
W telewizji na okrągło ciągle gadają tylko o aferze taśmowej i setce innych afer, których by nie było gdyby naszym Państwem rządzili uczciwi ludzie. Niestety żyjemy w kraju gdzie wszystko uchodzi płazem, tak też będzie z tą aferą.
Niby prowadzone jest sledztwo, ale tez jakos srednio w to wierze, ze sie dowiemy jak bylo na prawde.


Na pewno się nie dowiemy. Bo do opinii publicznej trafiają tylko szczątki informacji i to i tak już okrojone do maksimum. A to jaka jest prawda zostanie gdzieś zamiecione pod dywan.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

3.9.2014 14:07
koralowamaja napisał
kacper napisał
koralowamaja napisał
W telewizji na okrągło ciągle gadają tylko o aferze taśmowej i setce innych afer, których by nie było gdyby naszym Państwem rządzili uczciwi ludzie. Niestety żyjemy w kraju gdzie wszystko uchodzi płazem, tak też będzie z tą aferą.
Niby prowadzone jest sledztwo, ale tez jakos srednio w to wierze, ze sie dowiemy jak bylo na prawde.


Na pewno się nie dowiemy. Bo do opinii publicznej trafiają tylko szczątki informacji i to i tak już okrojone do maksimum. A to jaka jest prawda zostanie gdzieś zamiecione pod dywan.
No wlsanie, teraz to juz wszyscy o tym zapomnieli o tym. Zostalo elegancko zamiecione pod dywan.
Cytuj
Odpowiedź