• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Afera taśmowa - co sądzicie?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Albina55

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

30.6.2014 13:28
Wszystkich powinni wyrzucić z rządu, albo oni sami powinni z tego rządu odejść, sami przejść na dymisje, bo to jest głupi żart, ze oni nadal będą w rządzie, choć już nikt takiemu politykowi, co wydaje grube pieniadze na kolacje na ktorej padaja okropne takie rzeczy, nie zaufa.
Cytuj
Wiolusia

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

30.6.2014 18:34
Jak dla mnie to ich troche podpuścili. Watpie zeby osoby ktore sa tak blisko Prezesa Rady Ministrów pozwoliłyby sobie na taka rozmowe i tak wsród wszystkich tych ludzi. Dla mnie to jest troche naciągane i zrobione po to by był medialny szum.
Cytuj
warrior

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

30.6.2014 20:50
Brak słów na to co dzieje się obecnie w naszym rządzie. Codziennie wychodzą nowe brudy. Wszystko jest mocno podejrzane. Co do wotum zaufania to osobiście uważam, że jest to tylko granie na czas. Tylko w imie czego? Nic już nie pomogą. A teraz i tak jaka partia nie obejmie rządów to wiecznie będzie źle bo Ci ludzie myślą tylko o napchaniu swoich kieszeni.
Cytuj
zuza

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

1.7.2014 11:13
Niektórzy z Was piszą że ich to nie obchodzi kto dojdzi do władzy i to co się dzieje. Ja nie wiem jak można się tym nie interesować? Teraz wychodzą wszystkie brudy, gada o nas cały świat (wstyd i nic więcej) a co gorsza kaczyński ma szansę na dojście do władzy! Wierzcie mi jeśli on wygra to ja wyjeżdżam za granicę.
Cytuj
lilka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

1.7.2014 11:26
Zuza wiem o co ci chodzi ale naprawdę nie warto tak emocjonalnie podchodzić do tej afery. Ja mam wrażenie, że to wszystko jest ukartowane i chodzi o wywołanie paniki wśród Polaków. Nie warto się przejmować... I tak wygra PO bo nie ma nikogo innego kto by się nadawał. Poza tym najlepiej by było jakby cały rząd podał się do dymisji a do władzy dopuścili młodych.
Cytuj
zgredek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

1.7.2014 15:47
Ja nie oglądam wiadomości, nie słucham tez radia więc nie wiem za bardzo co się dzieje w Polsce i na świecie. Co ma być to będzie, nie sądzę bym miał na to wszystko jakikolwiek wpływ. Na wybory nie chodzę od kilku ładnych lat i nie zamierzam dopóki rząd się nie zmieni.
Cytuj
darecki

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

1.7.2014 17:21
Ja na temat afery taśmowej nawet się nie wypowiadam. Wystarczająco dużo się o tym nasłuchałem w domu od dziadków, którzy non stop siedzą przed TV i oglądają wiadomości. Będzie co ma być. W dzisiejszych czasach Polacy nie odważą się wyjść na ulice bo Rosja zaraz na nas napadnie tak jak na Ukrainę.
Cytuj
MisiowiaMama

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

1.7.2014 19:21
Moim zdaniem nie ma sensu większego siedzieć dłużej w takim kraju, Wypada nam wszystkim spakowac sie i wyproiwadzic jak najdalej. Mądrzy Ci którzy zdecydowali sie zamieszkać w innych krajach. Wiadomo ze tęskni sie za korzeniami ale przynajmniej Państwo jest normalne.
Cytuj
Aśko

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

2.7.2014 7:05
Też chętnie bym wyjechała, niestety nie mogę... W Polsce już raczej nie będzie lepiej. Sądząc po tych aferach i zachowaniach naszego rządu przypuszczam, że będzie jeszcze gorzej. Zobaczymy co będzie w październiku (wtedy są wybory?)
Cytuj
animka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

2.7.2014 16:37
Co z tego że wszystko wyszło na jaw jak nic z tym nie zrobiono. Jedyne co chcieli się dowiedzieć to kto nagrywał i czy legalnie. No śmiech po prostu. Zamiast zainteresować się o czym mówili to zaczęto zwracać uwagę że ktoś najadł się na koszt państwa. Ludzie tak się dzieje nie od dzisiaj! Dostali wotum zaufania, Tusk broni swoich i swojego tyłka. Tak było jest i będzie!
Cytuj
be free like a child
Odpowiedź