• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Afera taśmowa - co sądzicie?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
anula

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

27.6.2014 14:31
Witam,
jak wszystkim wiadomo ostatnio dość głośno w prasie i telewizji o aferze taśmowej. Chciałam zapytać co wy o tym wszystkim sądzicie? Rząd słusznie zgodził sie na wotum zaufania wobec Donalda Tuska? Bo jak dla mnie afera jest niezla tylko ciekawe jeszcze kto najbardziej na tym wszystkim zyska.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

27.6.2014 14:55
To jeden wielki przekręt, szkoda sobie tym glowe zawracac. To wotum tez bylo dla picu, po dogadaniu sie z koalicjantem.
Cytuj
Honoratka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

27.6.2014 16:44
W końcu wychodzi na jaw to co się działo w naszym kraju. Pewnie z każdym dniem pojawi się tego coraz wiecej. A to całe wotum to jeden wielki pic na wode, zeby społeczeństwo mogło inaczej spojrzeć na tych oszustów ale nie wiem kto im uwierzy
Cytuj
madzialenka89

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

27.6.2014 17:34
Mnie jakoś ta sprawa nie interesuje. Jak będą wybory to i tak mam zamiar głosować na PO bo wolę ich niż PiS czy Korwina. W sumie kto by nie wszedł do rządu to i tak będzie to samo. Nie wierzę że cokolwiek się zmieni a ludzie i tak nie wyjdą na ulicę.
Cytuj
Weronka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

28.6.2014 19:30
madzialenka masz racje. Kaczyński cieszy się z takiego obrotu sprawy bo ma nadzieje że teraz on dojdzie do władzy. Ja mam nadzieje ze tak nigdy sie nie stanie. Bo z nim cofniemy sie do średniowiecza. On nie ma żadnej tolerancji dla innych. Nie lubie go bardzo.
Cytuj
teresa

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

28.6.2014 20:05
Mnie to w ogole nie obchodzi. Jak dla mnie to oni mogliby sobie nawet po urywać głowy. Moze wtedy były jakiś spokój. Chociaż mam wrażanie ze kto by jednak nie przyszedł do tego rządu to bedzie tak samo kombinował tylko w inny sposób to ukryje.
Cytuj
beciazz

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

29.6.2014 21:33
Moim zdaniem nie ma sensu sie tym przejmować. Kto by nie dostał sie do tego koryta to i tak bedzie kantował, oszukiwał i ciągnął coś dla siebie na boku. Według mnie to już norma i musimy sie do tego przyzwyczaić bo nie ma sensu z tym walczyć.
Cytuj
Orzeszek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

29.6.2014 21:56
Masz racje, kto by sie tam nie dostał robiłby to samo. Teraz tylko Kaczyński korzysta na tym ze wyszły na jaw takie taśmy, jak by tak podsłuchać jego i jego ludzi wyszło by to samo co teraz w naszym rządze.
Cytuj
Jutka5

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

30.6.2014 11:20
Dla mnie to jest smieszne,ze o wotum nieufnosci wobec premiera decyduje sam on albo jego partia. To jest bez sensu. Przeciez Tusk nie zdecyduje sam o tym, zeby mial wotum nieufnosci. Powinni zmienic to w konstytucji.
Cytuj
JolaPuch

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

30.6.2014 12:39
To jest jakas kpina. Od razu na starcie powinien do dymisji sie podać. Ostatnio Kaczyński mówił, ze Tusk wiedzial wszystko o aferze Amber Gold. Od razu widac, ze on ma cos z tym wspólnego. Skorumowani politycy no po prostu są niepoważni.
Cytuj
Odpowiedź