• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

W biedronce niedługo będzie można płacić kartą!

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Beata17

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

7.8.2014 11:46
w krakowie juz wszystkie maja tą opcje :) niby fajnie ale klientów tym nie nagonią - bylam ostatnio przeszłam wybrałam czekolade belgijską i tyle reszta to tani chłam
Cytuj
baskamy

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

22.8.2014 11:02
Ja też lubię biedronkę i muszę przyznać, że już dawno powinni wprowadzić opcję płacenia kartą. Nie rozumiem dlaczego tyle to trwało. A co do samoobsługowych kas przydałyby się nie tylko w Biedronkach ale w każdym sklepie. Ja na przykład często z takich kas korzystam w Tesco czy Auchanie
Cytuj
joasiamyk

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

2.9.2014 15:11
Beata17 napisał
w krakowie juz wszystkie maja tą opcje :) niby fajnie ale klientów tym nie nagonią - bylam ostatnio przeszłam wybrałam czekolade belgijską i tyle reszta to tani chłam


Mieli je do końca lipca te terminale wprowadzić. U mnie już we wszystkich biedronkach są i nawet nie wiecie jakie to duże ułatwienie i naprawdę rewelacyjne rozwiązanie. Już się nie muszę stresować że nie mam kasy tylko idę i kupuje a jak braknie to płacę kartą i już.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

3.9.2014 14:28
A ja ostatnio widzialem info, ze maja powstac takie mini biedronki na zasadzie Zabek, cąłodobowe czy tam dluzej otwarte :D
Cytuj
Radosław

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

4.9.2014 8:41
Tez to gdzies czytalem, cekawe czy ceny będą jak w dyskoncie, pewnie nie, a ostatnio czytalem tez o biedronkach online. Tez niezly pomysl. Poczekamy zobaczymy. Jak na razie firma dziala swietnie.
Cytuj
jagoda

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

9.9.2014 11:03
To jest na prawde dobre rozwiązanie,w mojej biedronce od paru tygodni płaci sie karta, myślę ze to jest bardzo wygodne, a po drugie kasjerzy szybciej obsługują klientów. A żeby wzrosły ceny, tak jak straszono jakoś nie zauważyłam.
Cytuj
Odpowiedź