• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

W biedronce niedługo będzie można płacić kartą!

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
lilka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

1.7.2014 11:35
U Nas już można płacić kartą:) Ostatnio sprawdzałam i zakupy są o wiele przyjemniejsze:) Mi raz się zdarzyło, że zabrakło mi pieniędzy podczas zakupów i ze wstydem musiałam prosić ekspedientkę by odłożyła moje zakupy na bok. Myślałam, że zapadnę się pod ziemię. Takie sytuacje niestety się zdarzają.
Cytuj
Zuzana

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

1.7.2014 17:30
No ja czytałam że oni bedą wprowadzać to powoli do różnych miast. Znając życie to u mnie bedzie to na szarym końcu, ale ważne że w ogóle coś takiego postanowili wprowadzić. Ja się tylko boje że przez to ceny pójdą teraz w góre i biedronka nie bedzie już taka tania.
Cytuj
Masny

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

1.7.2014 18:35
Ale czemu niby teraz miało by być drożej? Przeciez w tylu innych sklepach od lat była mozliwośc płacenia za zakupy kartą i produkty które były w danym sklepie nie miały jakiś specjalnie wygórowanych cen.
Cytuj
Ekspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 135 razy

Wyślij wiadomość

2.7.2014 9:35
Niestety wzrost cen jest prawdopodobny. Dyskont nie wprowadzał możliwości płatności karta, ponieważ Polska miała jedne z najwyższych w Europie opłat za płatności plastikiem. Obecnie koszty obsługi transakcji bezgotówkowych spadły do 0.,5 proc.. Jednak dyskont opłaty co prawda mniejsze, ale i tak będzie ponosił co może się przełożyć na koszty produktów.
Cytuj
Ilona Maciejuk
Ekspert Comperia.pl
kayla

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

2.7.2014 10:50
Nie ukrywam, Biedronka to mój ulubiony sklep, między innymi dlatego, że mają niskie ceny. Ja nie korzystam z karty, a w najbliższej mi Biedronce zaraz obok wejścia jest bankomat i zawsze wydawało mi się, że to jest bardzo dobre rozwiązanie dla osób kartę posiadajacych. Będę się czuła pokrzywdzona, jeśli przez terminale z których nie korzystam, będę musiała więcej wydać...
A co do tej możliwości płacenia kartą u mnie jeszcze nie ma, ale w Szczekocinach już widziałam, tylko, że mieli awarię :D
Cytuj
lipslikesugar

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

24.7.2014 20:25
To sklep na dawaniu klientom możliwości zapłaty kart zyskuje czy traci? Ja już się pogubiłam...Myślałam, że nie ma to różnicy dla sklepu, a po prostu niektóre nie dają takiej możliwości, ponieważ jest to dla nich więcej pracy
Cytuj
Ekspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 71 razy

Wyślij wiadomość

25.7.2014 10:22
Dyskont ostatnimi czasy uspokajał, że opłaty najprawdopodobniej nie wzrosną. Jednak prawdą jest, że obniżka stawki opłat interchange wpłynęła na decyzję o możliwości przyjmowania płatności kartą. To sprzedawca ponosi koszty opłat interchange.
Cytuj
Marzena Kazbieruk
Ekspert Comperia.pl
Gosiunia

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

6.8.2014 14:45
Święty czas, przyznam, że nic mnie bardziej nie denerwowało jak to, że przed wejściem do biedronki zastanawiałam się czy mam odpowiednią ilość gotówki żeby zapłacić. Wiem, że do wszystkich biedronek płatność kartą mieli wprowadzić do końca lipca.
Cytuj
jozek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

7.8.2014 11:00
Ooo powiem wam, ze to na prawde duze ulatwienie. W koncu i w mojej biedronce placi sie karta, zwlaszcza ze placilem wybierajac pieniadze z euronetu, dla mnie to na prawde duze ułatwienie no i tansza opcja.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

7.8.2014 11:40
Ja tez uważam, ze to super rozwiązanie. Nie trzeba juz sie martwi czy starczy gotówki przy kasie.
Cytuj
Odpowiedź