• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

W biedronce niedługo będzie można płacić kartą!

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Vera

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

27.6.2014 10:52
Słyszeliście o tym, że niedługo będzie można płacić kartą w Biedronce? Wiecie może kiedy dokładnie chcą to wprowadzić i czy będzie można płacić zbliżeniowo? Nie ukrywam, że jestem za tym pomysłem, bo już nie raz zabrakło mi gotówki w Biedronce i nie mogłam się poratować kartą:/ Mogliby jeszcze wprowadzić kasy samoobsługowe.
Cytuj
darecki

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

27.6.2014 17:10
No w końcu na to wpadli! Myślałem, że nigdy nie wprowadzą płatności kartą w Biedronce. Nie wiem jak sklep w XXI wieku może nie mieć możliwości płacenia kartą, dla mnie to absurd. Ciekawe od kiedy to wejdzie w życie... Chyba znowu zacznę chodzić do Biedronki:) Z tymi kasami samoobsługowymi to nie zły pomysł.
Cytuj
beatrisR

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

29.6.2014 19:53
NO bardzo fajnie że na to wpadli tylko ciekawe czy teraz ceny produktów u nich nie wzrosną. A jeśli chodzi o to kiedy coś takiego bedzie miało miejsce to podobno juz do końca lipca w każdej placówce biedronki bedzie można zapłącić karta. Ale się ciesze.
Cytuj
Orzeszek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

29.6.2014 22:01
Bardzo fajnie że bedzie w końcu taka możliwosć. U nas zaraz przy wejściu do Biedronki postawili bankomat wiec raczej z płaceniem nie było problemu bo jak mi zabrakło przy kasie to wyciągnąłem sobie pieniążki i podszedłem do kasy
Cytuj
Czarek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

29.6.2014 22:16
też niedawno o tym słyszałem. Fajnie bo wiele osob korzysta teraz już tylko i wyłącznie z karty a jak tu można było zrobić zakupy mając pieniądze na karcie. Nawet nie wiadomo było ile wyciągać bo nie wiedzieliśmy ile wyniosą nas zakupy.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

30.6.2014 9:53
Juz kilka biedronek ma te opcję. Na prawdę dobra sprawa, bo ja np. mam konto w PKO BP i za wypłaty w euronetach, które stawiały biedronki tez musiałem płacić. A tak będę chodzić bez obaw.
Cytuj
Ilona88

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

30.6.2014 11:46
No w końcu ! Przeciez to bylo smieszne, ze we wszystkich hiper i supermarketach mozna było zapłącić karta, a w biedronce jak zabrakło CI pieniedzy to mogłes tylko odlozyc swoje produkty i powiedziec zeby Pani poczekala... I cala kolejka czeka. No bez przesady. Ale w koncu o tym pomysleli :) U mnie w miejscowosci jeszcze tego nie ma, ale mam nadzieje, ze niedlugo bedzie :)
Cytuj
JolaPuch

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

30.6.2014 12:47
U mnie we wsi jeszcze nie mozna placic, ale rozmawialam z kierowniczką i podobno ma niedługo być taka możliwość. Bardzo dobrze pomyślane. Ja bardzo czesto nie odwiedzalam biedronki, bo nie mialam przy sobie gotowki, tylko karte. TO zwiekszy im obroty.
Cytuj
truskawka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

30.6.2014 19:26
Już jest wprowadzone do sieci tych sklepów. I bardzo dobrze ponieważ już nie będzie nam towarzyszył dyskomfort ciągłego wyciągania pieniędzy z konta przez zakupami w Biedronce. Nie oszukujmy się wszyscy korzystamy z ich sklepów i to duża wygoda jeśli można płacić kartą. Co do kas samoobsługowych jak najbardziej jestem za tylko czy oni będą w stanie zrezygnować z tych cudownie dłuuuugich kolejek? haha
Cytuj
goyko

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

1.7.2014 11:00
U Nas jeszcze nie ma tej opcji ale słyszałem, że w Poznaniu w niektórych biedronkach już można płacić kartą. Fajnie, że w końcu o tym pomyśleli, chociaż mi nigdy nie zdarzyło się mieć za mało pieniędzy na zakupach:D Ciekawe tylko czy będzie można płacić też zbliżeniowo bo głównie takiej karty używam.
Cytuj
Odpowiedź