• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Umowa zlecenie a pożyczka miesięczna

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
diana t

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

26.11.2015 14:06
Pracuję na umowie zlecenie od 1 października. Wiem, że to trochę krótko, ale chciałam zapytać, czy mam szanse na otrzymanie gdzieś pożyczki, takiej spłacanej po miesiącu, w wysokości 1000 złotych?
Mój dochód z umowy to 1200 złotych, jednak nie mogę czekać na wypłatę, potrzebuję pieniędzy na już. A jak dostanę wypłatę 16 grudnia, to bym oddała od razu całą kwotę.
Cytuj
WiktorPe

Niezarejestrowani

26.11.2015 14:38
Możesz otrzymać w jakiś firmach pożyczkowy. Jakiś Vivus czy Wonga. Ale czy tyle CI przyznają i będziesz miała z czego spłacić? Próbuj.
Cytuj
Stanek

Niezarejestrowani

26.11.2015 15:10
Dopiero zaczynasz prace i już w kredyty. No nie wiem czy ktoś Ci pozyczy. A jesli liczysz, że oddasz tyle co pożyczysz to już absolutnie wykluczone. Te firmy, o których pewnie myślisz naliczają bardzo wysokie oprocentowanie.
Cytuj
diana t

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

26.11.2015 15:15
To znaczy jak wysokie?
Jeśli pożyczę 1000 złotych, to ile musiałabym oddać? Więcej niż 1200 złotych?
Jeśli więcej to rzeczywiście nie będę miała z czego, bo wypłaty mam tylko te 1200 złotych.
Ale jeśli tyle lub mniej, to przecież jaki mam problem z oddaniem?
Cytuj
Stanek

Niezarejestrowani

26.11.2015 15:19
No np. w Vivusie oddasz 1050 zł po miesiącu. Ale już za 7 dni opóźnienia naliczą dodatkowe 102.9zł.
Cytuj
Artur PawlakDinero-Finanse

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 248 razy

Wyślij wiadomość

27.11.2015 11:55
W Banku nie ma szans na kredyt. Jedynie prywatna pożyczka ale musisz się liczyć z wysokimi kosztami. Jeśli akceptujesz fakt pożyczenia 1000 zł i oddania 1200 zł po miesiącu gdzie RRSO wyniesie 791% to próbuj.
Cytuj
Artur Pawlak

Szukasz kredytu?
tel. 601855592
biuro@dinero-finanse.pl
www.dinero-finanse.pl
zezowata

Niezarejestrowani

29.11.2015 17:41
co prawda nie wiem na jaki cel chciałabyś przeznaczyć pożyczkę, ale nie lepiej pomyśleć np. o karcie kredytowej? zazwyczaj masz ok. 54 dni na oddanie i to bez płacenia odsetek, a już na pewno nie tak lichwiarskich na jakie tylko możesz liczyć w instytucjach pozabankowych. co do możliwości ubiegania się o kredyt na umowę zlecenie to na pewno w sygma banku honorują taką umowę, więc u nich masz szansę na kredyt.
Cytuj
Artur Sarnecki

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 1359 razy

Wyślij wiadomość

29.11.2015 17:50
masz szanse jedynie na chwilówkę w jednej z firm pozabankowych

[/i]
diana t napisał
Pracuję na umowie zlecenie od 1 października. Wiem, że to trochę krótko, ale chciałam zapytać, czy mam szanse na otrzymanie gdzieś pożyczki, takiej spłacanej po miesiącu, w wysokości 1000 złotych?
Mój dochód z umowy to 1200 złotych, jednak nie mogę czekać na wypłatę, potrzebuję pieniędzy na już. A jak dostanę wypłatę 16 grudnia, to bym oddała od razu całą kwotę.
Cytuj
Doradca Finansowy

https://finansepoludzku.pl
Napisz: biuro@finansepoludzku.pl
Dalian

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

29.11.2015 21:41
Jeśli już zdecydujesz się na chwilówkę, to szukaj firmy gdzie pierwszą dają za darmo. Wówczas, jeśli się wyrobisz oczywiście ze spłatą nie poniesiesz żadnych kosztów.
Ja tak brałem ostatnio, bo stwierdziłem, że jest to dużo tańsze niż kredyt w banku, choć akurat miałem zdolność.
Niby mówią, że BIK się psuje, ale jeśli zaznaczyłem, że nie chcę dawać zgody na przekazanie danych do BIK, to chyba żaden bank się nie dowie, że brałem chwilówkę, prawda?
Cytuj
Artur Sarnecki

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 1359 razy

Wyślij wiadomość

29.11.2015 23:30
a to już musisz pobrać raport bik żeby się przekonać;)

Dalian napisał
Jeśli już zdecydujesz się na chwilówkę, to szukaj firmy gdzie pierwszą dają za darmo. Wówczas, jeśli się wyrobisz oczywiście ze spłatą nie poniesiesz żadnych kosztów.
Ja tak brałem ostatnio, bo stwierdziłem, że jest to dużo tańsze niż kredyt w banku, choć akurat miałem zdolność.
Niby mówią, że BIK się psuje, ale jeśli zaznaczyłem, że nie chcę dawać zgody na przekazanie danych do BIK, to chyba żaden bank się nie dowie, że brałem chwilówkę, prawda?
Cytuj
Doradca Finansowy

https://finansepoludzku.pl
Napisz: biuro@finansepoludzku.pl
Odpowiedź