• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Umowa zlecenie a pożyczka miesięczna

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
zezowata

Niezarejestrowani

30.11.2015 20:30
ja w każdym razie zastanowiłabym się nad tą karta kredytową, nie ryzykowałabym z chwilówką, bo na rożen można trafić.
Cytuj
carlos

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

1.12.2015 11:17
zezowata napisał
ja w każdym razie zastanowiłabym się nad tą karta kredytową, nie ryzykowałabym z chwilówką, bo na rożen można trafić.


Ale czy z taką umową ona dostanie w ogóle gdzieś kartę kredytową?
Wiadomo, że jakby miała zdolność, to nie byłoby problemu, bo poszłaby do banku, przedstawiła zaświadczenie o dochodach i dostałaby nie tylko kartę, ale nawet kredyt.
Ale wcześniej pan Artur Pawlak napisał, że nie ma szans na kredyt.
No ja wypowiedzi ekspertów traktuję poważnie, jak nie ma to nie ma.
Czy KK są dawane na lżejszych warunkach niż kredyty?
Cytuj
Robert Sierant

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 3917 razy

Wyślij wiadomość

1.12.2015 11:40
nie ma szans na KK, to jest również kredyt

pożyczy 1000 zł i za miesiąc odda 1200 zł, bo tyle zarabia, a z czego będzie wtedy żyć?

chwilówki są BARDZO niebezpieczne!
Cytuj
pozdrawiam
Robert Sierant
Ekspert finansowy

robertsierant.pl
zezowata

Niezarejestrowani

3.12.2015 21:02
carlos napisał
zezowata napisał
ja w każdym razie zastanowiłabym się nad tą karta kredytową, nie ryzykowałabym z chwilówką, bo na rożen można trafić.


Ale czy z taką umową ona dostanie w ogóle gdzieś kartę kredytową?
Wiadomo, że jakby miała zdolność, to nie byłoby problemu, bo poszłaby do banku, przedstawiła zaświadczenie o dochodach i dostałaby nie tylko kartę, ale nawet kredyt.

a ty masz kartę kredytową? jakie musiałeś spełnić warunki, żeby ją dostać? ja dostałam kartę kredytową praktycznie z automatu, kupowałam kilka sprzętów w rtv/agd i przy okazji kredytu ratalnego zaproponowano mi kare kredytową, nikt nie pytał o dochody czy dodatkowe zaświadczenia.
Cytuj
Karolina

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

4.12.2015 11:04
Robert Sierant napisał
nie ma szans na KK, to jest również kredyt

pożyczy 1000 zł i za miesiąc odda 1200 zł, bo tyle zarabia, a z czego będzie wtedy żyć?

chwilówki są BARDZO niebezpieczne!
Niby niebezpieczne, a ich popularność nie słabnie. I jak to jest?
Cytuj
Artur Sarnecki

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 1359 razy

Wyślij wiadomość

4.12.2015 11:33
jest tak że ludzie biorą coś na co ich nie stać...

Karolina napisał
Robert Sierant napisał
nie ma szans na KK, to jest również kredyt

pożyczy 1000 zł i za miesiąc odda 1200 zł, bo tyle zarabia, a z czego będzie wtedy żyć?

chwilówki są BARDZO niebezpieczne!
Niby niebezpieczne, a ich popularność nie słabnie. I jak to jest?
Cytuj
Doradca Finansowy

https://finansepoludzku.pl
Napisz: biuro@finansepoludzku.pl
carlos

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

4.12.2015 11:37
zezowata napisał


a ty masz kartę kredytową? jakie musiałeś spełnić warunki, żeby ją dostać? ja dostałam kartę kredytową praktycznie z automatu, kupowałam kilka sprzętów w rtv/agd i przy okazji kredytu ratalnego zaproponowano mi kare kredytową, nikt nie pytał o dochody czy dodatkowe zaświadczenia.


No ja nie mam, bo nie potrzebuję, ale kiedyś miałem i wiązało się to z wysłaniem wniosku, jak o kredyt. Zresztą ludzie piszą, że to przecież jest kredyt.
Gdybym nie miał zdolności to bym nie dostał.
A pani pewnie dostała, bo widocznie też zdolność była, sprawdzili to przy kredycie ratalnym.

Poza tym, skoro zdecydowała się pani na nią od razu, to pewnie dobre warunki miała?
Wypowiedź została zmieniona przez: carlos 4.12.2015 11:37
Cytuj
zezowata

Niezarejestrowani

4.12.2015 20:56
carlos napisał
No ja nie mam, bo nie potrzebuję, ale kiedyś miałem i wiązało się to z wysłaniem wniosku, jak o kredyt. Zresztą ludzie piszą, że to przecież jest kredyt.
Gdybym nie miał zdolności to bym nie dostał.
A pani pewnie dostała, bo widocznie też zdolność była, sprawdzili to przy kredycie ratalnym.

Poza tym, skoro zdecydowała się pani na nią od razu, to pewnie dobre warunki miała?

zdolność kredytową sprawdzili bo docelowo poszłam do sklepu kupić sprzęt na raty czyli wziąć kredyt, ale gdybym chciała mieć samą kartę kredytową to na pewno nie pytaliby o moje dochody, w sumie może mieć kilka kart kredytowych, ważne żeby w terminie je spłacać. Ja tak naprawdę wzięłam kartę sygmy nie dlatego żeby robić nią zakupy ale żeby korzystać z programu lojalnościowego który mają, w sumie to zawsze jest jakaś korzyść dla mnie.
Cytuj
ant225

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

5.12.2015 17:56
zezowata napisał

zdolność kredytową sprawdzili bo docelowo poszłam do sklepu kupić sprzęt na raty czyli wziąć kredyt, ale gdybym chciała mieć samą kartę kredytową to na pewno nie pytaliby o moje dochody, w sumie może mieć kilka kart kredytowych, ważne żeby w terminie je spłacać. Ja tak naprawdę wzięłam kartę sygmy nie dlatego żeby robić nią zakupy ale żeby korzystać z programu lojalnościowego który mają, w sumie to zawsze jest jakaś korzyść dla mnie.


I co, w ogóle nie sprawdzają tam zdolności? Nawet oświadczenia nie chcą o dochodach?
To chyba fajny ten bank, każdy może sobie pójśc i wziąć, jak chwilówkę, aż dziwne, że to się jeszcze trzyma i nie poszli z torbami, albo nie straszą komornikami. Widać ludzie nie wiedzą, że tam tak dają bez problemów.
Chyba powiem szwagrowi, on co prawda pracuje na czarno, więc zdolności nie ma, ale skoro nikt tam nie sprawdza, to chyba i jemu dadzą?
Cytuj
zezowata

Niezarejestrowani

6.12.2015 12:08
wiesz co brałam kredyt ratalny w sklepie, żeby go dostać sklep sprawdził moje dochody a kartę dostałam jako produkt dodatkowy, co prawda nie wiedziałam że wraz z kartą otrzymam tyle korzyści.
Cytuj
Odpowiedź