• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Jak zwiększyć swoją zdolność kredytową?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
carlos

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

17.11.2015 15:36
Wszędzie tak jest, ale w małych miastach i wsiach naprawdę trudniej o pracę. Jakie to województwo? Może lepiej wyjechać do Warszawy albo innego większego miasta?
Ja mam rodzinę na Mazurach. Też ze wsi, są kuzynki w moim wieku, dla których nie było pracy w pobliżu domu. Jedna dojeżdża do małego miasteczka właśnie do supermarketu i zarabia grosze, druga wyjechała do Warszawy, też pracuje w sklepie, ale płace ma dwukrotnie wyższą. Za co i tak jest problem, żeby się utrzymać, bo w Warszawie jest wszystko droższe.
Cytuj
Koralowa

Niezarejestrowani

18.11.2015 8:39
carlos napisał
Wszędzie tak jest, ale w małych miastach i wsiach naprawdę trudniej o pracę. Jakie to województwo? Może lepiej wyjechać do Warszawy albo innego większego miasta?
Ja mam rodzinę na Mazurach. Też ze wsi, są kuzynki w moim wieku, dla których nie było pracy w pobliżu domu. Jedna dojeżdża do małego miasteczka właśnie do supermarketu i zarabia grosze, druga wyjechała do Warszawy, też pracuje w sklepie, ale płace ma dwukrotnie wyższą. Za co i tak jest problem, żeby się utrzymać, bo w Warszawie jest wszystko droższe.
W Warszawie na początku też nie zarobi sie nie wiadomo ile. Trzeba dobrze trafić, ale najniższa krajowa, czy umowy śmieciowe też się zdarzają, jak wszędzie.
Cytuj
Artur PawlakDinero-Finanse

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 248 razy

Wyślij wiadomość

18.11.2015 15:57
Wracając do merytorycznej treści tematu, zdolność zależy od dochodu, wiadomo- Ameryki nie odkryłem. Przy Waszych dochodach najpewniej policzą Wam na poczet przyszłej raty kredytu hipotecznego 50% Waszych dochodów. Innymi słowy jeśli zarabiacie 3000 zł to na ratę będziecie mogli przeznaczyć nie więcej niż 1500 zł. Oczywiście rata może być dużo niższa biorąc pod uwagę dłuższy okres kredytowania. Dużo zależy od ciągłości zatrudnienia jednak umowa o pracę zawsze będzie lepiej traktowana niż umowa o działo czy umowa zlecenie.
Cytuj
Artur Pawlak

Szukasz kredytu?
tel. 601855592
biuro@dinero-finanse.pl
www.dinero-finanse.pl
Elwira

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

19.11.2015 10:02
lzalewski napisał
Tomczi napisał
Hohoho te zagraniczne dyskonty to niezle płacą faktycznie, ale zeby zarabiac wiecej niz 1000 zł to w zasadzie wszedzie można sie przenieść.

Miałem w ręku niejedno zaświadczenie osoby pracującej w Biedronce. Czasy nieco się zmieniły i rzeczywiście pensje pracowników nie są takie złe. Większość małych sklepów nie płaci tyle.
Mam znajomego, który tam pracuje, i potwierdzam nieźle zarabia. a na pewno nie tak jak wszyscy mówią.
Cytuj
Daniel

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

19.11.2015 11:00
Zapraszam autorkę tematu do przeczytania tego linku
http://www.comperia.pl/forum/dla-firm/5222-ile-kosztuje-dobra-strona-internetowa.html
może mąż będzie w stanie pomóc??
Cytuj
Szukasz możliwości pomnażania kapitału

Napisz: daniel.bak@mailmix.pl
Odpowiedź