• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat2 osoby obserwują ten temat

Dla kogo kredyt bez napinki w BPH?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Bartek_Finanse

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 248 razy

Wyślij wiadomość

14.10.2015 12:42
Witam,
oferta Banku BPH jest obecnie jedną z najlepszych ofert na rynku.

Dużym plusem jest stałe oprocentowanie kredytu, oferta o którą Pan pyta skierowana jest dla osób, które są nowymi klientami Banku BPH i skonsolidują minimum 5000zł z innego Banku.
Warunki jakie można tam otrzymać oscylują na poziomie 4,9% oprocentowanie nominalne, oraz 11,9% prowizja Bankowa - można otrzymać kredyt bez ubezpieczenia, nie ma z tym problemu ale trzeba stanowczo o tym mówić w placówce. RRSO przy dłuższym okresie kredytowania wychodzi na poziomie 8,5%

U Pana będzie problem z zatrudnieniem, ponieważ BPH nie akceptuje tego typu umowy jako podstawowego źródła dochodu.

Pozdrawiam
Cytuj
Pozdrawiam
Bartłomiej Mandziej
b.mandziej@f24.pl
535-091-917
Olga

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

15.10.2015 10:06
Robert Sierant napisał
IgaIg napisał
Ale wie Pan jak to jest, cos jest kolorowe to od razu chce się to mieć:)


wiem, że tak to mają dzieci...
Niestety nie tylko. Na tym sie opiera cały marketing. Coś musi przede wsyztskim ładnie wyglądać.
Cytuj
Łuki

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

15.10.2015 13:10
Olga napisał
Niestety nie tylko. Na tym się opiera cały marketing. Coś musi przede wszystkim ładnie wyglądać.


To akurat prawda, znam się na tym trochę, o manipulacji przeczytałem nie jeden artykuł, a mimo wiele zabiegów na mnie działa i daję się omamić. Na szczęście na krótko, bo po chwili przychodzi olśnienie, rozpoznaję metody działania i chyba tylko dlatego nie poszedłem jeszcze z torbami. A co mają zrobić osoby, które nie znają technik manipulacji i ich ie rozpoznają?
I jeszcze odnosząc się do wpisu pana Bartek_Finanse to jakim cudem RRSo tego kredytu może wynieść 8,5%, skoro oprocentowanie to 4,9%, a prowizja 11,9%?
Cytuj
Bartek_Finanse

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 248 razy

Wyślij wiadomość

15.10.2015 13:30
Zapraszam na stronę: http://www.kalkulatorfinansowy.pl/kalkulator/kalkulator-kredytowy-VI-kalkulator-rzeczywistej-rocznej-stopy-oprocentowania_23

Proszę wpisać parametry kredytu, które napisałem wybrać długi okres kredytowania np: 108 lub 96 miesięcy i sprawdzić RRSO, chyba się Pan zdziwi.

Pozdrawiam


Łuki napisał
Olga napisał
Niestety nie tylko. Na tym się opiera cały marketing. Coś musi przede wszystkim ładnie wyglądać.


To akurat prawda, znam się na tym trochę, o manipulacji przeczytałem nie jeden artykuł, a mimo wiele zabiegów na mnie działa i daję się omamić. Na szczęście na krótko, bo po chwili przychodzi olśnienie, rozpoznaję metody działania i chyba tylko dlatego nie poszedłem jeszcze z torbami. A co mają zrobić osoby, które nie znają technik manipulacji i ich ie rozpoznają?
I jeszcze odnosząc się do wpisu pana Bartek_Finanse to jakim cudem RRSo tego kredytu może wynieść 8,5%, skoro oprocentowanie to 4,9%, a prowizja 11,9%?
Cytuj
Pozdrawiam
Bartłomiej Mandziej
b.mandziej@f24.pl
535-091-917
Jadzia

Niezarejestrowani

16.10.2015 10:35
Teraz to dobrze jest z tymi kalkulatorami. Jakis czas temu wsyztsko trzeba bylo liczyc sobie recznie, no na kalkulatorze;p Tyle ułatwień, a ludzie i tak marudzą.
Cytuj
TBaran

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

16.10.2015 11:08
Z ciekawości użyłem tego kalkulatora dla kredytu w kwocie 5000 na okres 108 miesięcy, oprocentowanego w wysokości 4.9 procent z równymi ratami i prowizją w wysokości 11.9 procent. Rzeczywista roczna stopa oprocentownia takiego kredytu to 34.19 procent. A to jednak różnica 34,19 a 8,5%.
Jak to możliwe, że Panu wyszło mniej?
Coś pomyliłem przy wpisywaniu czy jak?
Cytuj
Bartek_Finanse

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 248 razy

Wyślij wiadomość

16.10.2015 11:20
Witam,
ten kalkulator nie ogarnia okresu 108 miesięcy :)

Działa do okresów 96, więc na takim proszę spróbować.
Wychodzi dokładnie 8,68%, więc przy okresie 108 lub 120 miesięcy można zejść nawet do 8,2%

Jakiś czas temu była jeszcze u nich oferta z prowizją 9,9% przy dużych kwotach robiłem tam kredyty z RRSO na poziomie 7,85%




TBaran napisał
Z ciekawości użyłem tego kalkulatora dla kredytu w kwocie 5000 na okres 108 miesięcy, oprocentowanego w wysokości 4.9 procent z równymi ratami i prowizją w wysokości 11.9 procent. Rzeczywista roczna stopa oprocentownia takiego kredytu to 34.19 procent. A to jednak różnica 34,19 a 8,5%.
Jak to możliwe, że Panu wyszło mniej?
Coś pomyliłem przy wpisywaniu czy jak?
Cytuj
Pozdrawiam
Bartłomiej Mandziej
b.mandziej@f24.pl
535-091-917
Wisienka

Niezarejestrowani

21.10.2015 11:05
Jadzia napisał
Teraz to dobrze jest z tymi kalkulatorami. Jakis czas temu wsyztsko trzeba bylo liczyc sobie recznie, no na kalkulatorze;p Tyle ułatwień, a ludzie i tak marudzą.
Tyle narzedzi, a nadal się nabieramy na "promocje" :D
Cytuj
JowitaJonik

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

10.12.2015 11:16
Robert Sierant napisał
IgaIg napisał
Ale wie Pan jak to jest, cos jest kolorowe to od razu chce się to mieć:)


wiem, że tak to mają dzieci...
Nie wszyscy z tego wyrastają :)
Cytuj
vasyl

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

10.12.2015 11:24
Bartek_Finanse a czy w tym kalkulatorze (albo jakimś innym) da się obliczyć wysokość opłat przy kredycie hipotecznym?
Zastanawiam się od dawna, ile tak naprawdę kosztują takie kredyty. oczywiście wiem, że trzeba by uwzględnić zmieniający się wibor, ale czy poza tym marża i oprocentowanie jest stałe?
Chodzi o ilość punktów procentowych, jakie są podawane przy konkretnym kredycie?
Bo mówi się często, że do banku oddajemy dwa razy tyle, co pożyczyliśmy, to może rzeczywiście lepiej jest kupować mieszkania na kredyt gotówkowy, jak tu ktoś sugerował na forum?
Cytuj
Odpowiedź