• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat2 osoby obserwują ten temat

Dla kogo kredyt bez napinki w BPH?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
kuba-sz

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

9.10.2015 14:38
Znalazłem reklamę, że w BPH jest kredyt oprocentowany na 4,9%. Chciałem zapytać, jaki dochód trzeba osiągać i z tytułu jakiej umowy, żeby otrzymać taki kredyt?
Wiem, że jest to kredyt konsolidacyjny, a ja właśnie oczekuję konsolidacji dwóch kredytów na kwotę 8700 złotych. Problemem jest moja umowa zlecenie, na którą przeszedłem pół roku temu (wcześniej miałem w tej firmie normalną umowę). Dochód pozostał bez zmian, czyli 2100 złotych miesięcznie.
Cytuj
Robert Sierant

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 3917 razy

Wyślij wiadomość

9.10.2015 14:43
dlaczego patrzysz tylko na oprocentowanie tego kredytu? to zdecydowanie nie jest miarodajny parametr...
Cytuj
pozdrawiam
Robert Sierant
Ekspert finansowy

robertsierant.pl
kuba-sz

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

10.10.2015 18:49
Robert Sierant napisał
dlaczego patrzysz tylko na oprocentowanie tego kredytu? to zdecydowanie nie jest miarodajny parametr...


A na co powinienem patrzeć?
Oprocentowanie jest chyba najważniejsze w kredycie, bo mówi, ile będę musiał oddać i zawsze kredyty w ten sposób porównywałem.
Robiłem coś źle?
Jeśli tak, to na co powinienem patrzeć przede wszystkim?
Cytuj
Grzegorz KlimczakFinanse a Bankowość

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 375 razy

Wyślij wiadomość

12.10.2015 8:22
kuba-sz napisał
Robert Sierant napisał
dlaczego patrzysz tylko na oprocentowanie tego kredytu? to zdecydowanie nie jest miarodajny parametr...


A na co powinienem patrzeć?
Oprocentowanie jest chyba najważniejsze w kredycie, bo mówi, ile będę musiał oddać i zawsze kredyty w ten sposób porównywałem.
Robiłem coś źle?
Jeśli tak, to na co powinienem patrzeć przede wszystkim?


Najważniejsze abyś patrzał na całkowity koszt kredytu, bo to że bank daje ci 4,9% to nie znaczy że to koniec twoich kosztów około kredytowych.
Pamiętaj możesz dostać do kredytu ubezpieczenie i prowizję banku, a co za tym idzie że warunki kredytowe będą na poziomie ok 13% w skali roku.

Z poważaniem
Grzegorz Klimczak
Cytuj
Z poważaniem
Grzegorz Klimczak
Doradca Finansowy
Tel. 506203558/790382868
www.kredyty-zagranica.pl
Koala

Niezarejestrowani

12.10.2015 9:27
Grzegorz Klimczak napisał
kuba-sz napisał
Robert Sierant napisał
dlaczego patrzysz tylko na oprocentowanie tego kredytu? to zdecydowanie nie jest miarodajny parametr...


A na co powinienem patrzeć?
Oprocentowanie jest chyba najważniejsze w kredycie, bo mówi, ile będę musiał oddać i zawsze kredyty w ten sposób porównywałem.
Robiłem coś źle?
Jeśli tak, to na co powinienem patrzeć przede wszystkim?


Najważniejsze abyś patrzał na całkowity koszt kredytu, bo to że bank daje ci 4,9% to nie znaczy że to koniec twoich kosztów około kredytowych.
Pamiętaj możesz dostać do kredytu ubezpieczenie i prowizję banku, a co za tym idzie że warunki kredytowe będą na poziomie ok 13% w skali roku.

Z poważaniem
Grzegorz Klimczak
I to są właśnie oszustwa, cżłowiek zobaczy w reklamie, że kredyt jest oprocentowany na 8 proc. a tu się potem okazuje, że na 18 proc. Powinno być zabronione...
Cytuj
Justyś

Niezarejestrowani

13.10.2015 11:44
Koala napisał
Grzegorz Klimczak napisał
kuba-sz napisał


A na co powinienem patrzeć?
Oprocentowanie jest chyba najważniejsze w kredycie, bo mówi, ile będę musiał oddać i zawsze kredyty w ten sposób porównywałem.
Robiłem coś źle?
Jeśli tak, to na co powinienem patrzeć przede wszystkim?


Najważniejsze abyś patrzał na całkowity koszt kredytu, bo to że bank daje ci 4,9% to nie znaczy że to koniec twoich kosztów około kredytowych.
Pamiętaj możesz dostać do kredytu ubezpieczenie i prowizję banku, a co za tym idzie że warunki kredytowe będą na poziomie ok 13% w skali roku.

Z poważaniem
Grzegorz Klimczak
I to są właśnie oszustwa, cżłowiek zobaczy w reklamie, że kredyt jest oprocentowany na 8 proc. a tu się potem okazuje, że na 18 proc. Powinno być zabronione...
Ale kto miałby tego zabronić? reklamy kłamią, to wie nawet małe dziecko
Cytuj
IgaIg

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

14.10.2015 9:36
Grzegorz Klimczak napisał
kuba-sz napisał
Robert Sierant napisał
dlaczego patrzysz tylko na oprocentowanie tego kredytu? to zdecydowanie nie jest miarodajny parametr...


A na co powinienem patrzeć?
Oprocentowanie jest chyba najważniejsze w kredycie, bo mówi, ile będę musiał oddać i zawsze kredyty w ten sposób porównywałem.
Robiłem coś źle?
Jeśli tak, to na co powinienem patrzeć przede wszystkim?


Najważniejsze abyś patrzał na całkowity koszt kredytu, bo to że bank daje ci 4,9% to nie znaczy że to koniec twoich kosztów około kredytowych.
Pamiętaj możesz dostać do kredytu ubezpieczenie i prowizję banku, a co za tym idzie że warunki kredytowe będą na poziomie ok 13% w skali roku.

Z poważaniem
Grzegorz Klimczak
Bank nigdy nie zareklamuje se peł ym rrso, a ludzie nie sa swiadomi cyzm to rrso jest w ogole, i tak daja sie nabrac na te 5 proc. z którego sie robi 20 proc. Ja sama sie omalo nie dalam wrboci w mini ratke, ale na szczescie doczytalam co trzeba. Wolałam juz nie wiec tej nowej pralki, niz płacić drugie tyle za kredyt.
Cytuj
Robert Sierant

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 3917 razy

Wyślij wiadomość

14.10.2015 10:07
w każdej reklamie jest podane RRSO (małym drukiem) tylko trzeba szybko czytać a nie patrzeć na kolorowe obrazki

i generalnie NIE sugerujemy się reklamami, już wiele razy na forum pisaliśmy, że najlepsze oferty reklamy nie potrzebują
Cytuj
pozdrawiam
Robert Sierant
Ekspert finansowy

robertsierant.pl
IgaIg

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

14.10.2015 10:11
Ale wie Pan jak to jest, cos jest kolorowe to od razu chce się to mieć:)
Cytuj
Robert Sierant

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 3917 razy

Wyślij wiadomość

14.10.2015 10:23
IgaIg napisał
Ale wie Pan jak to jest, cos jest kolorowe to od razu chce się to mieć:)


wiem, że tak to mają dzieci...
Cytuj
pozdrawiam
Robert Sierant
Ekspert finansowy

robertsierant.pl
Odpowiedź