• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Czy firma Vivus może wpisać do bik

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Danuta

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

12.8.2015 7:31
Artur Sarnecki napisał
yhym, tylko chodziło o sytuację kiedy ktoś rzekomo nie otrzymał bo miał spłacone kiedyś chwilówki co nieco zmienia sprawę - natomiast co do aktualnie spłacanych już pisałem


Widzi pan, czyli to jednak nieprawda i tylko tak straszą. To normalne, że jak ktoś ma chwilówkę w danym momencie to to mu obniża zdolność, tak samo, jak źle spłacana obniża wiarygodność. Ale już kilka razy słyszałam, żeby w ogóle nie brać, bo potem będzie problem. Ja uważam, że można brać, ale z głowa i koniecznie spłacać ciut wcześniej, jeszcze przed terminem.
Oczywiście w porównaniu z kredytem bankowym chwilówka ma sporo wad, a są różne sytuacje.
Zresztą nawet któryś bank jakiś czas temu miał w ofercie jakąś chwilówkę. Ktoś pamięta jaki i czy nadal ją ma?
Cytuj
Robert Sierant

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 3917 razy

Wyślij wiadomość

12.8.2015 9:31
w banku zawsze będzie to kredyt nawet jeżeli jest tylko na chwilę i nazywa się to "chwilówka" (to jedynie nazwa potoczna); chwilówki to tak naprawdę pożyczki krótkoterminowe udzielane przez instytucje nie będące bankami
Cytuj
pozdrawiam
Robert Sierant
Ekspert finansowy

robertsierant.pl
renia

Niezarejestrowani

12.8.2015 10:21
Danuta napisał
Artur Sarnecki napisał
yhym, tylko chodziło o sytuację kiedy ktoś rzekomo nie otrzymał bo miał spłacone kiedyś chwilówki co nieco zmienia sprawę - natomiast co do aktualnie spłacanych już pisałem
ja tez slyszlam, ze jak w banku zobacza, ze ktos ma chwilowki to potem nie dostanie kredytu, nawet te splacone

Widzi pan, czyli to jednak nieprawda i tylko tak straszą. To normalne, że jak ktoś ma chwilówkę w danym momencie to to mu obniża zdolność, tak samo, jak źle spłacana obniża wiarygodność. Ale już kilka razy słyszałam, żeby w ogóle nie brać, bo potem będzie problem. Ja uważam, że można brać, ale z głowa i koniecznie spłacać ciut wcześniej, jeszcze przed terminem.
Oczywiście w porównaniu z kredytem bankowym chwilówka ma sporo wad, a są różne sytuacje.
Zresztą nawet któryś bank jakiś czas temu miał w ofercie jakąś chwilówkę. Ktoś pamięta jaki i czy nadal ją ma?
Cytuj
Odpowiedź