• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Czy firma Vivus może wpisać do bik

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Artur Sarnecki

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 1359 razy

Wyślij wiadomość

7.8.2015 13:07
beata napisał
A ja wlasnie słyszalem, ze jak sie bralo chwilowki to potem jest problem, bo banki patrza na klienta jako potencjalne "zagrożenie" jesli chodzi o splate.


a ja nie;) mimo że często mam klientów z chwilówkami
Cytuj
Doradca Finansowy

https://finansepoludzku.pl
Napisz: biuro@finansepoludzku.pl
karolwijak

Niezarejestrowani

10.8.2015 9:59
jak widac, roznie z tym bywa, jedno jest pewne, trudno sie z "nawalu" chwilowek potem wyplatac
Cytuj
Artur Sarnecki

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 1359 razy

Wyślij wiadomość

11.8.2015 10:41
to prawda, jeśli już to lepiej wziąć jakąś pożyczkę ratalną gdzie koszty są zazwyczaj mniejsze no i z ratą miesięczną można sobie poradzić.

karolwijak napisał
jak widac, roznie z tym bywa, jedno jest pewne, trudno sie z "nawalu" chwilowek potem wyplatac
Cytuj
Doradca Finansowy

https://finansepoludzku.pl
Napisz: biuro@finansepoludzku.pl
Robert Sierant

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 3917 razy

Wyślij wiadomość

11.8.2015 11:56
Artur Sarnecki napisał
nie spotkałem się z taką sytuacją że ktoś nie otrzymał kredytu bo brał w przeszłości chwilówki, chyba że ma je obecnie i brakuje zdolności lub też są wpisy przy złej obsłudze


no to ja taką sytuację kilka razy miałem, klient miał chwilówki, właściwie spłacał i analityk wydał decyzję negatywną właśnie z tego powodu
Cytuj
pozdrawiam
Robert Sierant
Ekspert finansowy

robertsierant.pl
Kadża

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

11.8.2015 11:57
Raczej wiele osób bierze chwilówki jeśli się zobaczy ile obecnie jest firm udzielających takie pożyczki ;) U mnie w mieście jest przynajmniej 10 takich punktów a jest to niewielkie miasto.Ktoś musi się z tego utrzymywać... Czy jednak obecnie nie weszła jakaś ustawa, która to wszystko ma uregulować? Ponoć obecnie takie firmy nie będą mogły ustalać oprocentowania na poziomie kilku tysięcy % rocznie.Czy to prawda?
Cytuj
pola

Niezarejestrowani

11.8.2015 13:14
Miała wejsc jakas rekomendacja, juz jakis czas o niej sie mowi, ktora okresla maksymalne oprcentowanie, ale jak na razie nie ma, zajmuja sie frankowcami
Cytuj
Robert Sierant

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 3917 razy

Wyślij wiadomość

11.8.2015 14:18
pola napisał
Miała wejsc jakas rekomendacja, juz jakis czas o niej sie mowi, ktora okresla maksymalne oprcentowanie, ale jak na razie nie ma, zajmuja sie frankowcami


nie frankowcami tylko wszystkimi klientami banków, którzy mają problem ze spłatą kredytu hipotecznego

ps
nowe regulacje dot. chwilówek niewiele (lub nawet nic) nie zmienią, jak ktoś będzie chciał (musiał) pożyczyć na lichwiarskich warunkach to i tak to zrobi
Cytuj
pozdrawiam
Robert Sierant
Ekspert finansowy

robertsierant.pl
pola

Niezarejestrowani

11.8.2015 14:20
a co maja pomoc te zmiany innym niz frankowicze kredytobiorcom? Mam chyba bledne informacje...
Cytuj
Robert Sierant

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 3917 razy

Wyślij wiadomość

11.8.2015 14:31
http://wiadomosci.radiozet.pl/Wiadomosci/Kraj/Pomoc-dla-kredytobiorcow.-Rzad-pracuje-nad-nowa-ustawa-00009500

sporo tych projektów w sieci
Cytuj
pozdrawiam
Robert Sierant
Ekspert finansowy

robertsierant.pl
Artur Sarnecki

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 1359 razy

Wyślij wiadomość

11.8.2015 23:45
yhym, tylko chodziło o sytuację kiedy ktoś rzekomo nie otrzymał bo miał spłacone kiedyś chwilówki co nieco zmienia sprawę - natomiast co do aktualnie spłacanych już pisałem

Robert Sierant napisał
Artur Sarnecki napisał
nie spotkałem się z taką sytuacją że ktoś nie otrzymał kredytu bo brał w przeszłości chwilówki, chyba że ma je obecnie i brakuje zdolności lub też są wpisy przy złej obsłudze


no to ja taką sytuację kilka razy miałem, klient miał chwilówki, właściwie spłacał i analityk wydał decyzję negatywną właśnie z tego powodu
Cytuj
Doradca Finansowy

https://finansepoludzku.pl
Napisz: biuro@finansepoludzku.pl
Odpowiedź