• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat2 osoby obserwują ten temat

Brak spłaty w Providencie

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Artur Sarnecki

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 1359 razy

Wyślij wiadomość

8.9.2015 13:53
w zależności od źródła dochodu jest to ustawowo regulowane ( procentowo)
Cytuj
Doradca Finansowy

https://finansepoludzku.pl
Napisz: biuro@finansepoludzku.pl
PrzemysławŻukowski

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

8.9.2015 15:51
Ja bym tam nie ryzykował. Przede wszystkim nigdy bym się nie zdecydował raczej na takie chwilówki.
Cytuj
I mówi to każdy, kto się kimś opiekuje, że trzeba być sprawiedliwym, ale samej sprawiedliwości nikt
Piotrek

Niezarejestrowani

9.9.2015 9:41
PrzemysławŻukowski napisał
Ja bym tam nie ryzykował. Przede wszystkim nigdy bym się nie zdecydował raczej na takie chwilówki.
Czasami nie ma wyjscia.
Cytuj
mirella

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

9.9.2015 11:11
Ja myślę, że to jest dobre wyjście jedynie wtedy, gdy już potrzebujemy pieniędzy, a wiemy, że na przykład za tydzień czy do końca miesiąca otrzymamy wypłatę. Wówczas chwilówki mają sens, tym bardziej, że są firmy, gdzie pierwsza jest za darmo, czyli bez opłat.
Jednak zapożyczanie się w momencie, gdy nie mamy dochodu, pracy iw sumie nie wiemy, skąd za miesiąc weźmiemy kasę, żeby oddać jest skrajnie głupie, bo przedłużanie tego kredytu kosztuje.
Banki w jakiś sposób jednak chronią nas przed zadłużaniem się po uszy, bo gdy nie mamy zdolności, oni nam nie pożyczą. W wypadku firm pożyczkowych chroni nas tylko własny rozum, a z tym bywa różnie, prawda?
Cytuj
Piotrek

Niezarejestrowani

9.9.2015 11:38
mirella napisał
Ja myślę, że to jest dobre wyjście jedynie wtedy, gdy już potrzebujemy pieniędzy, a wiemy, że na przykład za tydzień czy do końca miesiąca otrzymamy wypłatę. Wówczas chwilówki mają sens, tym bardziej, że są firmy, gdzie pierwsza jest za darmo, czyli bez opłat.
Jednak zapożyczanie się w momencie, gdy nie mamy dochodu, pracy iw sumie nie wiemy, skąd za miesiąc weźmiemy kasę, żeby oddać jest skrajnie głupie, bo przedłużanie tego kredytu kosztuje.
Banki w jakiś sposób jednak chronią nas przed zadłużaniem się po uszy, bo gdy nie mamy zdolności, oni nam nie pożyczą. W wypadku firm pożyczkowych chroni nas tylko własny rozum, a z tym bywa różnie, prawda?
Różne sa sytuacje w życiu, wiec mowienie o tym,że coś jest glupie itd. nie ma sensu. Każdy działa tak jak chce. Te firmy też są dla ludzi.
Cytuj
Odpowiedź